Marzą Ci się spontaniczne niespodzianki i ekscytujące nowe doświadczenia? Umów się na wieczorną kolację z brodatym facetem.

sklep zbira

Mężczyźni z bujnym, zadbanym owłosieniem na twarzy przyciągają kobiety. Broda zamieniła się w nowy symbol atrakcyjności seksualnej i coraz więcej kobiet decyduje się na randki z brodaczami. Dlatego poznaj 10 powodów, dla których właśnie dzisiaj, w Dzień Kobiet, powinnaś spędzić wieczór z brodatym facetem.

  1. Broda dodaje męskości. Posiadanie jej sprawia, że mężczyzna z reguły wygląda bardziej dojrzale i pewnie. Właśnie tego po facecie oczekuje większość kobiet.
  2. Zadbana broda sprawia, że tulenie i całowanie jest o wiele przyjemniejsze. Delikatny i łaskotliwy włos na twarzy to idealny początek dla większości pań.
  3. Zdecydowana większość mężczyzn z brodą jakich znam, to osoby otwarte na przygodę. Na korzystanie z życia. Człowiek, któremu nie brak odwagi zapuścić brodę, często na przekór nawet swoim najbliższym, zdecydowanie nie jest osobą pokroju “ciepłej kluchy”. Decydując się na randkę z brodaczem na pewno nie będziesz się nudzić! Spontaniczne niespodzianki i ekscytujące nowe doświadczenia staną się częścią Twojego nowego życia.
  4. Broda może dodać wiele dobrego do eleganckiego wyglądu. Połączenie zadbanej, odpowiednio pielęgnowanej brody ze stylowym strojem może sprawić, że każdy brodaty facet będzie po prostu nieodpartą pokusą dla kobiety!
  5. Nic nie zastąpi odczuć podczas dotykania, głaskania dorosłej brody na twarzy ukochanego.
  6. Broda chroni twarz ukochanej osoby, więc nawet podczas mrozów będzie szczęśliwy i ciepły, zwłaszcza jak będziesz obok niego.
  7. Piękna broda jest symbolem pewnego rodzaju buntu i pewności siebie. Spójrzmy prawdziwe w oczy – kobiety lubią złych chłopców! Zadbana broda to oznaka cierpliwości i zaangażowania. Te cechy potrzebne są do jej rozwijania i dbania o nią. Oznacza to, że jest wielkie prawdopodobieństwo, że facet będzie cierpliwy i oddany także Tobie.
  8. Zarośnięci mężczyźni są zdrowsi. Badania naukowe wykazały, że brody mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka skóry i spowolnić proces starzenia, ponieważ blokuje ona aż do 95% szkodliwych promieni UV. Naturalnym jest, że kobieta szuka partnera, który jest silny i zdrowy!
  9. Moda na drwala to całkowicie nowy trend. Współczesne kobiety wprost uwielbiają mężczyzn z krzepką brodą.
  10. Broda dodaje lat. Przez to facet wygląda bardziej dojrzale. Dlatego właśnie dzisiaj, to idealny czas, by powiedzieć stop mężczyznom o twarzy dziecka.
Sklep Zbira
Koszulki Zbira – wejdź i kup

Jestem pewien, że jeśli zdecydujesz się dzisiejszy wieczór spędzić z facetem z brodą, to będziesz czuć się szczęśliwa i miło spędzicie razem czas. Brody są ponadczasowe i można je łączyć zarówno z bardziej swobodnym wyglądem, jak i z klasyczną, elegancką wizją. Możesz być pewna, że Twój wybranek będzie zwracał na siebie uwagę, a Ty będziesz dumna i pewna co do swojego wyboru, że to właśnie On jest obok Ciebie.

Życzę Wam Zbirki w tym dniu, byście podążały za głosem swojego serca. Przestały w końcu zastanawiać się, dlaczego mężczyźni z brodą ciągle przykuwają Waszą uwagę. Umów się z brodaczem i życzę Wam udanej kolacji i gorącego wieczoru!

10 powodów, dla których powinnaś umówić się z Brodaczem
5 (100%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *