Po zapuszczeniu brody, stanie się ona jednym z Twoich głównych tematów codziennych rozmów. Poznaj kilka najczęstszych komentarzy z jakimi się spotkasz.

sklep zbira

Odkąd noszę brodę, stała się ona codziennym tematem rozmów z osobami, z którymi się spotykam. Wybrałem kilka, najczęściej powtarzających się komentarzy z jakimi się spotykam:

1. Zapomniałeś się ogolić?

Bardzo popularna uwaga, kierowana głównie w kierunku nowego brodacza. Z własnego doświadczenia wiem, że słyszymy ją maksymalnie przez okres pierwszych kilku miesięcy. Po tym czasie, najbliżsi zaczną traktować Twoje futro jako rzecz naturalną.

2. Jak długo zapuszczasz?

Ludzie z reguły uważają, że zapuszczanie brody trwa bardzo długo. Dlatego na Twój widok będą zadawać to pytanie, z czystej ciekawości. Ciężko się jednak z tym faktem nie zgodzić, bo każdy z nas wie, że zapuszczanie brody wymaga od nas niezwykłej cierpliwości.

Sklep Zbira
Brodate koszulki Zbira – wejdź i kup

3. Zazdroszczę, ja nie mogę zapuścić takiej brody.

Powody są różne. Praca, brak akceptacji żony itd. Znam kilkoro facetów, którzy chcąc zapuścić brodę, wcześniej musieliby zmienić pracę. Nie wszyscy są gotowi na taki krok, dlatego do tego stwierdzenia najczęściej podchodzę z pełną akceptacją i zrozumieniem. Zawsze jednak próbuję “wybadać” przyczynę takiego stanu.

4. Czy dziewczyny lubią Twoją brodę?

Dziewczyny nie. Kobiety zdecydowanie TAK 😉

5. Kiedyś nosiłem podobną, ale zgoliłem..

Możesz zapytać co było powodem. Obstawiam, że osoba nie przetrwała etapu “swędzenia”. Możesz udzielić porad jak pielęgnować brodę i zachęcić do ponownego zapuszczania lub zaprosić do największej grupy brodaczy na FB “Grupa Brodaczy“. Niech brodata brać rośnie w siłę!

6. Mój ojciec nosi podobną brodę.

Ojciec, Brat, Kuzyn, Sąsiad… Bardzo często spotykamy się z opiniami, że ktoś bliski osoby, z którą aktualnie się widzimy, nosi podobną brodę do naszej. To znak, że jest nas coraz więcej. W brodach siła.

6 najczęstszych komentarzy, które słyszy brodacz
5 (100%) 8 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

One comment

6 najczęstszych komentarzy, które słyszy brodacz

  1. No zdarzają się takie pytania. A jakie pytania szły jak jeszcze dredy miałem i przez 7 lat wysłuchiwałem takich pytań, to dopiero było opowiadania :D. Tak czy siak, tu i tu sporo dziwnych pytań pada :). Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *