Intensywyny wzrost popularności brody przyniósł również wysyp internetowych kont ludzi, których brody są tak samo sławne jak oni. Wielu z tych włochatych facetów zbudowało swoje imperia na Instagramie. 

sklep zbira

Postanowiłem przyjrzeć się sześciu instagramowym profilom, które polecam miłośnikom brody. To pierwszy z wielu materiałów poświęcony tej tematyce, który dla Was przygotowałem. Jeśli uważasz, że w kolejnych powinien się znaleźć brodacz, którego obserwujesz, podziel się proszę kontaktem w komentarzu. Obiecuję uwzględnić go w najbliższych edycjach.

@Lane_Toran

Znany, amerykański aktor, którego kojarzyć powinni wszyscy dorastający w latach 90-tych. To właśnie Lan podkładał głos głównego bohatera w telewizyjnym serialu “Hey! Arnold”. Dzisiaj jest jednym z popularnych brodaczy, a jego profil obserwuje ponad 168k osób z całego świata. Jego zdjęcia zawsze są interesujące i mają niepowtarzalny, artystyczny klimat.

@Incredibeard

Isaiah Webb, bo to właśnie on ukrywa się pod profilem Incredibeard, jest najlepszym przykładem osoby, której broda jest nawet bardziej popularna od właściciela. Isaiah robi ze swoim futrem dosłownie wszystko. Układa ją w każdym możliwym kierunku tworząc oryginalne formy, które następnie prezentuje na swoim profilu za pomocą zdjęć. Tego faceta chce się obserwować. Za każdym razem będziesz zastanawiał się, co wymyśli przy kolejnej okazji.

Sklep Zbira
Koszulki Zbira – wejdź i kup

@Spizoiky

Kanadyjski model Josh Mario John, znany również jako Spizoiky, jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych brodaczy na Instagramie. W ciągu dnia jest pracownikiem socjalnym w agenci opiekującej się dziećmi. Wieczorami wrzuca zdjęcia na swoich profilach socialowych. Mają one świetny, mroczny klimat i jestem pewien, że większość z Was już nie raz się z nimi spotkała w sieci. John ma zajebistą brodę i nie gorsze tatuaże, które pokrywają w znacznej części jego wysportowane ciało.

@thegaybeards

Dwaj najlepsi przyjaciele z Portland postanowili założyć wspólne konto i dobrze się przy tym bawić. Brian i Johnathan prezentują nam swje brody w stylizacjach kwiatowych, brokatowych etc. Od początku cieszą się sporym zainteresowaniem. Ozdabiają futra czym się tylko da. Chociaż znajdą się tacy, którzy podejdą do ich twórczości sceptycznie, a wręcz z krytyką, amerykanie zdaje się nie przejmują się opiniami innych i częstują nas swoimi kolorowymi brodami w miarę regularnie.

@sir_ndrewsilver

Brodaty, motocyklowy jeźdzca. Szlachetna, biała broda i mnóstwo tuszu pod skórą. Poznajcie Drewa z Californii, którego obserwuje ponad 80k osób.

@Hipstagramlul

Paul Eli jest francuskim modelem, aktorem z niesamowitą brodą. W wolnych chwilach współzarządza w Leo – butikiem z męskimi rzeczami w centrum Calgary. Paul charakteryzuje się nieskazitelnym stylem. Uwielbiam go za oryginalność i bezkonkurencyjny klimat jaki prezentuje za pomocą zdjęć. Jeśli interesujesz się modą męską i dbasz o własny styl życia obserwuj go, zdecydowanie możesz się wiele nauczyć.

6 profili instagramowych z brodą w tle
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *