– Jak będziesz wyglądał na starość z tymi tatuażami? – to chyba jedno z najczęstszych pytań kierowanych w stronę wytatuowanych. Poznaj 7 tekstów, które słyszy każdy wydziarany.

sklep zbira

Tatuaże noszę od ponad 18 lat. W tym czasie spotkałem się z najróżniejszymi opiniami na ich temat. Często uwagi kierowane w moją stronę są zabawne i zawsze chce mi się odpowiadać na te same pytania. Zebrałem dla Was teksty, które najczęściej słyszy wydziarana osoba.

Jak będziesz wyglądał na starość z tymi tatuażami?

Chyba lider wśród wszystkich tekstów jakie padają w kierunku wytatuowanych ludzi. Każdy obiad u dziadków kończy się tym pytaniem. A odpowiedź jest tylko jedna. Staro i zajebiście.

Bolało?

Każdy ma swój indywidualny próg bólu. Tatuowanie często boli i dla wielu w tym tkwi urok tej sztuki. Nie znam nikogo kto by żałował tego bólu.

Przez tatuaż nie znajdziesz pracy

Owszem, z tatuażem na czole czy twarzy, możesz sobie mocno skomplikować swój rozwój zawodowy. Jednak małe tatuaże czy w miejscach, które bezproblemowo dają się zakryć odzieżą, nie powinny w tych czasach stanowić już większych przeszkód w zatrudnieniu. Nie martw się, z tatuażem nie jesteś skazany na zasiłek.

Z tymi tatuażami nie znajdziesz partnera/partnerki

Jedno z głupszych dla mnie stwierdzeń. Z góry zakładające, że ktoś z tatuażem jest kimś gorszym. Wiadomo, że kto nie akceptuje nas z tatuażami i innymi ozdobami, nie zwraca naszej uwagi i nie przejmujemy się nim. Amen.

A ten tatuaż coś znaczy?

Naoglądali się jeden z drugim amerykańskich programów o tatuażach, w których bohaterowie opowiadają “piękne” historyjki rodzinne ukryte nawet pod wzorem małego motylka. Jednak nie wszystkie tatuaże muszą mieć jakieś znaczenie. Robimy je, bo po prostu lubimy i nam się podobają. Bez większego znaczenia.

Za kilka lat będziesz żałował

Jeśli przemyślałem dobrze swoją decyzję, to nie rozumiem, dlaczego miałbym żałować. Wiadomo, że dawniej tatuaże wykonywało się inną metodą, na innych sprzętach i dzisiaj nie są one dziełami sztuki. Można je jednak łatwo zakryć czy poprawić. Dlatego nie, nie żałuję.

Dlaczego w tym miejscu?

To pytanie najczęściej słyszymy od “znawców”, którzy sami nigdy nie zrobią sobie tatuażu, ale bardzo chętnie sugerują nam, że akurat ten wzór wyglądałby inaczej w miejscu x. Moje odpowiedzi zamykają się w dwóch słowach: “bo tak” lub “a dlaczego nie?“.

Tak szczerze, to najlepiej mieć “głęboko” te wszystkie teksty bo trzeba się dziarać. Jeśli znacie jakieś inne, które Was spotkały to podzielcie się proszę nimi w komentarzu.

7 tekstów, które słyszy każdy wytatuowany
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *