Pod nazwą Angry Pilot ukrywa się limitowana seria kosmetyków od norweskiej marki Angry Norwegian. Balsam do brody i olejek niestety nie będą dostępne w sprzedaży w Polsce.

sklep zbira

Olejek i balsam do brody Angry Pilot to efekt współpracy dwóch znanych marek, norweskiej Angry Norwegian oraz duńskiej Beard Pilot. W ramach skandynawskiej współpracy nazwanej Nordic Beard Initiative, właściciele postanowili wymieniać się doświadczeniami, wiedzą branżową oraz dzielić pomysłami.

Produkty z serii Angry Pilot, nie trafią niestety do sprzedaży na naszym krajowym rynku. To dlatego, że wyprodukowano je w limitowanej edycji. Po zaledwie 200 sztuk każdego z kosmetyków. Informację potwierdził oficjalny polski dystrybutor marki Angry Norwegian.

Oba kosmetyki cechują trzy główne zapachy, cytrusowe, mięty i drzewne. Od początku pracowano nad zapachem, który będzie bardzo świeży ale nie intensywny. Marka Angry Norwegian w swojej ofercie posiada bezzapachowe produkty do brody. Dlatego w laboratorium pracował  Mr Dandan, właściciel Beard Pilot.

Balsam do brody Angry Pilot oparty jest na zaletach masła shea. To ten składnik nadaje mu niezwykle miękką, kremową konsystencję. Ma średni chwyt, ale dzięki woskowi pszczelemu utrzyma w ryzach nawet najbardziej kudłate futro.

Olejek Angry Pilot bazuje na dwóch najbardziej cennych olejach do brody, jajoba i arganowym. Składem przypomina olejek Angry Norwegian’s Incognito Beard Oil.

Angry Pilot Beard Balm & Beard Oil, nowa limitowana seria od Angry Norwegian
5 (100%) 6 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *