Łukasza Kanclerskiego, producenta balsamu do brody Francesco di Assisi znam osobiście i przyglądając się od początku jego pracy nad budowaniem marki wiem, że 18 sierpnia na rynku pojawi się produkt, który rozkocha w sobie wielu brodaczy.

sklep zbira

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, jakiś czas swojego życia spędziłem w zakonie, którego założycielem był nie kto inny, jak św. Franciszek z Asyżu. Chciałbym w ten symboliczny sposób zaakcentować ważną część mojego życia, która przyczyniła się do tego, kim teraz jestem – tak Łukasz wyjaśnia tajemniczą nazwę (Francesco di Assisi) swojego pierwszego produktu. W balsam do brody zostało włożone serce i pasja. Od pierwszych dni przyglądam się wytrwałości Łukasza w dążeniu do budowy marki Kanclerski, która na stałe zagości na rynku. Jestem pełen uznania do pracy jaką włóżył, a ta znajdzie swoje odbicie w dobrym produkcie.

Balsam jest o mocnym zapachu mango i dojrzałej, soczystej pomarańczy. W składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki. Zapakowany jest w szklany, ciemnobrązowy słoik, z grubego szkła. Konsystencja stała, ale na tyle przyjemna, że bardzo szybko rozprowadza się w dłoniach i daje wygodnie wmasować w brodę. Balsam do brody od Kanclerskiego ma za zadanie dobrze odżywić brodę. Można stosować go również do pielęgnacji zagojonych tatuaży.

Już 18 sierpnia premiera produktu. Łukasz przygotował dla Was atrakcyjną promocję cenową, a ja już dzisiaj mogę Wam zdradzić, że balsam Francesco di Assisi marki Kanclerski znajdzie się w ofercie mojego sklepu uZbira.pl, który startuje równo 1 września. Już dzisiaj możecie zapisywać się do newslettera i zgarnąć zniżkę 10% na pierwsze zakupy. Zapraszam.

Balsam do brody Francesco di Assisi Kanclerski - premiera już 18 sierpnia
5 (100%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *