Balsam do brody Frater Juniperus KANCLERSKI – przed premierą

sklep zbira

Dopiero co cieszyliśmy się premierą balsamu do brody Frater Angelus, a Kanclerski ogłasza już premierę kolejnego swojego produktu. Balsam do brody Frater Juniperus to Brat Jałowiec. Jak już się pewnie domyślacie, czuć w nim nuty jałowca. Mocno wyczuwalna jest też żurawina. Nie jest to jednak typowo leśny zapach znany z innych produktów dostępnych w sklepach z kosmetykami męskimi. Podczas testów okazało się, że niektórym brodaczom balsam ten przypomina czasy dzieciństwa.  Otóż niektórym osobom kojarzy się z zapachem landrynek.  pachnie żurawiną zatopioną w jałowcowym lesie🌲. Nie jest to zwyczajny leśny zapach jaki możecie spotkać w produktach do brody.

Zapakowany jest w szklany słoiczek, znany z poprzednich produkcji marki. Podobnie do Frater Angelus dostępny będzie wyłącznie w opakowaniu o pojemności 60 ml. Konsystencję ma maślaną dlatego nikt nie powinien mieć problemów z wydobyciem go i aplikacją na brodę.

Z niecierpliwością czekam, aż balsam trafi w moje ręce, bo jestem pewny co do tego, że będzie to dobry produkt, w produkcji którego zadbano o każdy detal. Oczywiście będzie do kupienia w moim sklepie www.uzbira.pl i przez pierwszych kilka dni w promocyjnej cenie.

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę czekaj...

Brodaczu dołącz do nas!

Zapisz się na newsletter i jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o nowych konkursach oraz zniżki do mojego sklepu uZbira.pl. Podając dobrowolnie swoje dane akceptujesz Politykę Prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych przez moją firmę :) BrodatyZbir