W najbliższy piątek tj. 12 października w moim sklepie uzbira.pl będzie miała miejsce premiera nowego, drugiego po “Treserze Niedźwiedzi” balsamu do brody od Cyrulicy. “Treser Tygrysów” będzie charakteryzował wyrazisty i wciągający męski zapach czarnego żeń-szenia, kardamonu i bambusa.

sklep zbira

Po udanej premierze balsamu “Treser Niedźwiedzi” (także w piątek będzie już w ofercie mojego sklepu) wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym do oficjalnej sprzedaży trafi drugi balsam Cyrulików. “Tygrys” będzie zapakowany w identycznym ciemnym słoiczku. Całość wygląda naprawdę zacnie.

Siłą produktów marki Cyrulicy są na pewno ich nietuzinkowe zapachy. Nie inaczej jest w przypadku balsamów. Mocno leśny wręcz iglasty zapach “Tresera Niedźwiedzi”. Natomiast drugi balsam charakteryzują nuty czarnego żeń-szenia, kardamonu i bambusa.

W piątek rusza premiera i oba balsamy będą dostępne w moim sklepie dla brodaczy. Balsam “Treser Tygrysów” w promocyjnej, atrakcyjnej cenie 79 PLN. Po premierze oba będą kosztować 99PLN. Warto skorzystać z okazji i szykować miejsce na półkach.

A na koniec poczytajcie, co o balsamie “Treser Tygrysów” sądzi Dominik Rychlik, właściciel marki Cyrulicy:

Jakim zapachem chwali się Treser Tygrysów? To zapach potężnego tygrysa przedzierającego się przez dżunglę w świetle pełnego księżyca. Wyrazisty i wciągający męski zapach czarnego żeń-szenia, kardamonu i bambusa przeplata się ze świeżymi nutami morskimi i gorącą tonką, a to wszystko otacza delikatna woń młodych fiołków. Cały ten mroczny aromat przesiąknięty jest naturalną siłą dżungli. Właściwości zapachowe: Treser Tygrysów nie tylko doskonale układa brodę, ale też niesamowicie pachnie! Jego zapach utrzymuje się niezwykle długo dzięki najwyżej zawartości perfum na rynku. A co najistotniejsze został skomponowany tak, że jego zapach idealnie łączy się z Siłaczem i Magikiem! Spróbuj połączyć zapach jednego z tych olejków z Treserem Tygrysów, a Twój nos przeżyje objawienie. W ten sposób posiadając dwa olejki i jeden balsam, możesz wybierać pomiędzy aż pięcioma różnymi zapachami, spróbuj a na pewno nie pożałujesz.

Balsam do brody Treser Tygrysów od Cyrulicy premiera u Zbira
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *