Już w połowie maja, na warszawskich Bielanach otworzy się nowy Barber Shop “Szpicbródka”. Miejsce wyjątkowe, gdzie przy szklaneczce dobrego trunku lub przy porannej kawie będziesz mógł zadbać o swoje włosy i zarost.

sklep zbira

Nazwa nowego, warszawskiego barber shopu nawiązuje do Stanisława Antoniego Cichockiego, który właśnie posiadał pseudonim “Szpicbródka”. Był słynnym włamywaczem-kasiarzem, który działał na terenie Rosji i II Rzeczpospolitej. Swoje pseudo zawdzięczał niezwykle wypielęgnowanej, oryginalnej, białej brodzie. Był zadbanym, eleganckim dżentelmenem. Był też przez krótki czas fryzjerem i jak rozumiem stąd właśnie zaczerpnięcie nazwy wykorzystanej w powstającym właśnie na Bielanach salonie dla mężczyzn.

Barber Shop “Szpicbródka” pierwszych klientów zacznie przyjmować już w połowie maja. Zainteresowanych zapraszam na warszawskie Bielany, a dokładnie ul. Sokratesa 9. Mam blisko, tak więc obowiązkowo zamierzam odwiedzić nową miejscówkę i wrażeniami podzielić się na blogu. W tym miejscu życzę powodzenia właścicielom i dużo sukcesu!

Barber Shop Szpicbródka - nowy salon dla mężczyzn w Warszawie
5 (100%) 6 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *