Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Twoja broda od dołu? Nie będzie to przyjemny widok. Tego nie da się odzobaczyć, ale cała akcja nie jest pozbawiona dobrej zabawy. 

sklep zbira

Mężczyźni z brodą wyglądają atrakcyjniej i dojrzalej. To fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Jednak nowa zabawa, która w ostatnim czasie ogarnęła brodate społeczności udowadnia, że broda niekoniecznie wygląda seksownie, kiedy spogląda się na nią z innej perspektywy. Wystarczy zrobić zdjęcie od dołu, by przekonać się, że broda potrafi dostarczyć także nie mało rozrywki i humoru. Cała akcja oznaczana jest tagiem #BeardsFromBelow.

Od kwietnia brodacze z całego świata postanowili dzielić się swoimi selfie, na których patrzą w górę, a samo zdjęcie robione jest od dołu. W ten sposób otrzymują kadry, które nie do końca potwierdzają regułę, że broda jest atrybutem męskości. Fotografie dostarczają jednak sporo dobrej zabawy oglądającym, ale także i samym autorom. Postanowiłem zaprezentować Wam tylko kilka z ogólnodostępnych zdjęć. Uważam, że wszystkie są na swój sposób zabawne.

W niezwykle humorystycznej zabawie wzięło udział wielu Panów. Dołączysz do wyzwania i podzielisz się swoją brodą widzianą od dołu? Wraz z napisaniem tego artykuły rozpoczynam podobną zabawę na swoich grupach na Facebook “BrodaToNieModa” i “Grupa Brodaczy“. Zapraszam wszystkich zarośniętych do dołączenia do grup oraz mojej akcji. Nie bądźmy gorsi – pierwsze zdjęcia już się pojawiają 😉

BeardsFromBelow, broda z nieco innej perspektywy
4.9 (97.5%) 8 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *