– Z mojego tytułu Króla Broda bardzo dumna jest najmłodsza córa. Narzeczona oczywiście też. Nie każda kobieta może się poszczycić dzieleniem łoża z takim dostojnikiem – zdradza świeżo upieczony Król Brody grupy Broda To Nie Moda. 

sklep zbira

Z Tomkiem spotkaliśmy się w weekend majowy, w Warszawie. To było nasze pierwsze spotkanie. Przekazałem nagrodę, którą otrzymał za swój tytuł, a przede wszystkim otwarcie porozmawialiśmy. O życiu, rodzinie i nałogach. To pierwszy wywiad tak bardzo szczery. Jednak właśnie on powinien nam uświadomić, że za każdym z nas stoi historia. Właśnie dzięki niej jesteśmy ciekawymi ludźmi. To ona pozwala nam cieszyć się każdym kolejnym dniem. Pamiętajcie, że nasz los jest wyłącznie w naszych rękach. – Wierzę, że z każdego szamba można wyjść. Ale trzeba mieć odrobinę szczęścia, spotkać odpowiednich ludzi na swojej drodze – stwierdza Tomek, a ja pod tymi słowami się podpisuję.

Cześć Tom! Korona Króla Brody poleciała do Szwecji. Właśnie tam mieszkasz na co dzień, ale często bywasz też w stolicy Polski. Jak długo podbijasz Skandynawię, co porabiasz na co dzień i co sprowadza Cię regularnie do rodzinnych stron?
Cześć. W Skandynawii grasuję już prawie 6 lat. Niecałe 4 lata w Norwegii, a obecnie Szwecja. Pracuję w firmie wynajmującej mieszkania. Regularnie co 5 do 6 tygodni jestem w Warszawie, oczywiście ze względu na tęsknotę za rodziną. Trzy córy, narzeczona – która na szczęście zawsze co 2-3 tygodnie na parę dni jest u mnie w Szwecji. Jest architektem pracującym na własne konto, dlatego też może swobodnie śmigać do mnie.

Spodziewałeś się tytułu? Czy zmienił On coś w Twoim życiu, poza oczywiście wielką dumą córki, o której mi wspominałeś podczas naszego spotkania? 😉
Czy się spodziewałem? Hmmm… liczyłem na tytuł – zdjęcie było świetne i wiedziałem, że mam duże szanse. Chyba właśnie tytuł Króla sprawił, że wpadłem na pomysł ślubu na Zlocie BTNM. Najmłodsza córa bardzo dumna jest z mojego tytułu 😉 Oczywiście narzeczona też. Nie każda kobieta może się poszczycić dzieleniem łoża z takim dostojnikiem 😉

Do tematu Twojego ślubu podczas 3 zlotu grupy broda to nie moda wrócimy w kolejnym wywiadzie, bo to jest coś niesamowitego! Jesteś facetem z przeszłością. Wiesz sporo o życiu i przyznam Ci, że spotkanie z Tobą i rozmowa wiele uświadamia. Czy zgodzisz się ze mną, że w życiu szybko można szybko spaść na samo dno, ale też z każdego szamba można wyjść i wieść wspaniałe życie?
Czy szybko można stoczyć się?! Pewnie tak. Chociaż w moim przypadku trochę to zajęło, około 7 lat. Z czego ostatnie dwa to była masakra. Wieczny ciąg. Alkohol, dragi. Tak, wierzę, że z każdego szamba można wyjść. Ale trzeba mieć odrobinę szczęścia, spotkać odpowiednich ludzi na swojej drodze. Trzeba chcieć!

Zgodzę się z Tobą, jednak coraz ciężej właśnie o tych właściwych ludzi. Dużą wagę przywiązujesz do tego co jesz. Nie pijesz alkoholu. Skąd wziął się u Ciebie pomysł na taki styl życia?
Zawsze sport w większym lub mniejszym stopniu mi towarzyszył. A, że nie uznaje półśrodków (dotyczy to też niestety np. alko), to jak się na czymś zafiksuje to na maxa. Nie piję, nie palę. Jedna kobieta, a do tego zdrowo jem. Ukończyłem szkolenie trenerskie. Kształcę się w dziedzinie dietetyki, endokrynologii. Uwielbiam to! Kilku podopiecznych z przyzwoitymi efektami. W planach mam stanąć za maksymalnie trzy lata na scenie, w męskiej sylwetce.

Najlepsze brodate koszulki w sieci!

Od ponad roku sprzedaję koszulki i gadżety, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze    strony brodaczy i ich rodzin. W mojej ofercie znajdziesz koszulki męskie, damskie i dziecięce, kubki, czapki i torby. Kilkadziesiąt wzorów, różne kroje odzieży. Na pewno znajdziesz coś   dla siebie. Jeszcze dzisiaj dołącz do naszej Rodziny i noś się dobrze tego lata. Zapraszam Cię serdecznie do mojego sklepu brodatyzbir.cupsell.pl
Sklep Zbira
Koszulki Zbira – teraz w niższych cenach!

Z wyglądu sorry za szczerość, ale jesteś takim rasowym, wydziaranym Zbirem. Tatuaże pokrywają znaczną część Twojego ciała. Pamiętasz swój pierwszy i kiedy to było?
Pierwsze były plecy, połowa pleców – jakieś 20 lat temu. Dzisiaj stary wzór przykrywa już cover, ale z wykorzystaniem 2/3 starego wzoru.

Jeśli już jesteśmy przy tatuażach, to pozwolę sobie zadać pytania od Mariusza i Karola z grupy BTNM. Czy każdy Twój tatuaż ma jakieś głębsze przesłanie i który jest dla Ciebie najważniejszy? Karol jest także ciekawy skąd pomysł na Życie Warszawy i dużego Fiata?
Nie przesadzał bym z głębszym znaczeniem swoich tatuaży. Uwielbiam historię. Prawy rękaw poświęcony jest kulturze wikingów. Lewy Warszawie. Plecy zdobi biomechanika. Trochę religii też się wkrada. Na żebrach krzyż z godłem, na dłoni natomiast krzyż jerozolimski. Jest imię córki, to ten najważniejszy – choć “Janusz” straszny 😉 Co do kredensu – to dobrze to auto mi się kojarzy. A jak już zobaczyłem obrazek z fiatem i podpisem -“Duży może więcej.”, to było to. Jestem zwolennikiem siły, nie jednak żeby wszystko siłowo rozwiązywać. Ale ktoś kiedyś powiedział -“Lepiej być wojownikiem w ogrodzie, niż ogrodnikiem na wojnie.”

Tomku, jak długo nosisz brodę i czy nie przeszkadza Ci ona w połączeniu z tatuażami w wykonywaniu pracy? To pytania kieruję w imieniu Pawła i Radka.
Zawsze kombinowalem z zarostem; brodki, baki itp. Ostatni raz ogolilem się 8marca 2015. Program Gas Monkey robił konkurs Turbo broda. Po 3 miesiącach nie miałem szans w konkursie, a broda została. W Szwecji broda i dziary to nie problem. Nikt na to nie zwraca uwagi.

Jestem ciekaw, który z nas posiada większą kolekcję kosmetyków (hehe). Podobnie do mnie nie ograniczasz się do jednej marki, zapachu. Masz swoje ulubione produkty, których używasz regularnie?
Uwielbiam kosmetyki. Obecnie 8 olejków otwartych, 3 balsamy, 4 woski. Zdecydowanie prowadzą u mnie Pan Drwal i Cyrulicy. Perfumy istnieją dla mnie tylko jedne – Dsquared Wood.

Wygrywam więc pojedynek hehe. Miło, że korzystasz z kosmetyków moich Partnerów. To potwierdza tylko, że polskie kosmetyki do brody są na najwyższym poziomie. Widzimy się w sierpniu na 3 zlocie grupy Broda To Nie Moda. Atrakcji szykujemy sporo, a sama impreza odbędzie się na trójmiejskiej plaży, co samo w sobie jest już hitem. Jesteś już gotowy na to wydarzenie?
Nie wiem czy nie jestem jedną z najbardziej zaangażowanych osób w ten zlot. Jak wiesz chajtam się na nim. Pamiętam jak powiedziałem Ci o tym pomyśle, jak bardzo spodobał Ci się ten pomysł. Nie było łatwo załatwić zgodę USC na taki ślub. Sporo nieprzewidzianych problemów. Np.w systemie USC byłem żonaty 😉 Dziękuje Ci, że jesteś z administracją na Tak co do tej uroczystości. Że wspierasz i pomagasz Agacie i mi w ogarnięciu tego.

Tomku, jesteś zdecydowanie pierwszą osobą, która na takich obrotach działa już przy zlocie. Pomysł szybko podchwyciliśmy i wszystkim nam będzie cholernie miło uczestniczyć w Waszym święcie. Ale o tym porozmawiamy przy kolejnej okazji, a wywiad opublikuję na blogu. Dziękuję Ci za wywiad. Miło było Cię poznać i cieszę się, że nasza zabawa z wyborami pozwala nam poznawać Was bardziej i szczerze, za każdym Królem stoi ciekawa historia i osoba. Piona Zbirze!
Piona!

Broda To Nie Moda: Król Brody - kwiecień 2018
5 (100%) 12 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *