Wybory Króla Brody kwitną. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a korona tym razem poleciała do stolicy Wielkopolski. Nowym Królem został Artur, który postanowił zapuścić brodę 2 lata temu. 

sklep zbira

Grupa Broda To Nie Moda doczekała się swojego Króla Artura. To właśnie na niej od ponad pól roku organizowane są comiesięczne wybory Króla Brody. Sponsorem nagrody w lipcowej zabawie była marka Duelist, której w tym miejscu dziękuję za podarowanie swojego zestawu kosmetyków.
Tytuł sprawił, że Artur wydaje już nakazy innym brodaczom. Jakie? Przekonajcie się sami…

Cześć Artur. Jakie wrażenia po wygraniu wyborów Króla Brody?
Cześć Seba! Jestem w szoku nie spodziewałem się.

Królu, jak długo już hodujesz brodę? Czy przy takiej długości… właśnie, ile ona ma cm?
Zarost mam od 19 roku życia. A futro hoduje od około 2 lat. Moja broda ma jakieś 20 cm.

Czy przy takiej długości masz jakieś specjalne sposoby na jej pielęgnację i czy używasz dużą ilość kosmetyków do brody?
Przede wszystkim kartacz, szczotkowanie i jeszcze raz szczotkowanie. Rano obowiązkowo balsam. Potem olejki jak se broda wyschnie. No i szczotkowanie jeszcze.

Ale barbera odwiedzasz pewnie regularnie? Zdradzisz kto ma przyjemność ją stylizować?
Tak, barbera odwiedzam co około 2 miesiące. Jedyna i najlepsza Kaha z Frycek Barber Szop ul.Kwiatowa Poznań. 5. Polecam!

Na co dzień zajmujesz się…? Przedstaw nam proszę bliżej Twoją osobę 😉
Na co dzień zabezpieczam auta przed kradzieżą. A w wolnych chwilach podróżuję z rodzinką moim VW t3.

Arturze, z tego co kojarzę, to na grupie Broda to nie moda jesteś już jakiś czas. Mieliśmy okazję spotkać się na 2 zlocie grupy w Poznaniu oraz niedawno podczas małego lokalnego spotkania organizowanego przez Krzyśka Beyma. Mam pytanie, które zadaję coraz częściej. Jak uważasz, skąd się wzięła ta magia naszej grupy, że nawet na lokalnych spotkaniach mamy po 20 osób? Nie mówiąc już o najbliższym zlocie w Gdańsku, gdzie spodziewamy się grubo ponad 200 osób, prawie raz więcej niż w Poznaniu…
Skąd się wzięła ta magia naszej grupy pytasz? Z otwartości ludzi na grupie. Z tego, że sama broda jest jakby magiczna, a ludzie ją noszący weselej i radośniej patrzą na innych i na świat.

Będziesz na zlocie najbliższym?
Tak myślę że będę.

Królu Arturze, gratuluję tytułu raz jeszcze i życzę wielu przyjemności Bracie. Niech Ci broda gęsta rośnie. Masz swoje 5 minut teraz, jak chcesz coś przekazać innym brodaczom 😉
Brodacze korzystając z władzy jaką mam jako Król nakazuje pozdrawianie każdego brodacza na ulicy. Komplementowanie jego brody (sprawdzić czy to nie kobieta). Do zobaczenia na zlocie!
Piona!

Broda To Nie Moda: Król Brody - lipiec 2018
5 (100%) 3 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *