W grupowych konkursach, życzę wytrwałości. Kierujmy się atmosferą dobrej zabawy, a nie koniecznie rywalizacji. – mówi Rafał Wosiu, sierpniowy Król Brody, wybrany w grupie Broda To Nie Moda. 

sklep zbira

Kiedy w grudniu zapoczątkowaliśmy na naszej grupie Broda To Nie Moda wybory najlepszej brody, nikt nie przypuszczał, że po kilku miesiącach w zabawie będzie brało udział po ponad stu brodaczy, a nagrody dla Króla będą sponsorowały marki specjalizujące się w produkcji męskich kosmetyków. Rafal, który został okrzyknięty Królem w sierpniu otrzymał brodaty zestaw kosmetyków od ZEW for men. Zdradzę, że we wrześniu Partnerem wyborów będzie marka Pan Drwal.

Poznajcie Rafała, który zaprasza Was do swojego świata i chętnie stanie przed obiektywem. Są chętni?

Cześć Królu! Jak długo już nosisz brodę?
Przygoda z brodą to 2013 rok. Po dobrym starcie po czterech miesiącach oswajania gęby do zarostu dłuższego niż 3cm, zawahanie i moment wyrobienia nowego dowodu osobistego spowodował, że się rozstałem z brodą (teraz bym brodę zachował) co spowodowało szok wśród znajomych i płacz ze strony żony i córki. Od grudnia 2013 rośnie już bez przeszkód.

Twoje zdjęcie w wyborach króla wywołało sporo pozytywnego zamieszania. Często masz podobne sesje fotograficzne?
Zdjęcie z wyborów może nie tak bardzo, ale moje w podziękowaniu wywołało również u mnie miłe zaskoczenie. Profesjonalnej sesji jeszcze nie miałem, czekam na nią z utęsknieniem. Te parę fotek to po prostu zbieg okoliczności.

Myślałeś kiedyś nad tym, żeby sprobować swoich sił jako brodaty model?
Co do brodatego modelingu to właśnie to, co się wydarzyło zasiało taką myśl, aby gdzieś się pokazać, spróbować. Broda przykuwa uwagę i jest to taki etap gdzie może się coś zadziać. Jak ktoś ma ochotę opstrykać moją mordę, to jestem gotów na działanie.

Z doświadczenia wiem, że im dłuższa broda tym większej pielęgnacji wymaga. Ile czasu każdego dnia poświęcasz na uporządkowanie swojego futra?
Pielęgnacja brody, tak bujnej to nie jest jakiś koszmar. Podejrzewam, że do tego każdy Brodacz musi podejść indywidualnie. Kwestia doboru kosmetyków i sposobu pielęgnacji. Mój rytuał to rano rozczesywanie krzaka kartacz i szczotka, mycie samą wodą, suszenie , balsam lub olejek. Ostatnio naprzemiennie żeby nie obciążać brody, kompleksowe mycie mydło lub szampon co 3-4 dni (częściej się przesusza bynajmniej u mnie), wieczorkiem rozczesać całodniowe kołtuny i tyle.

Masz jakieś ulubione marki lub produkty, po które chętnie sięgasz?
Jeżeli chodzi o wybór ulubionych produktów to jeszcze błądzę. Tyle się tego pojawia, wybór jest ogromny więc testuję, szukam tych najbardziej pasujących w me gusta. Jak na teraz to głównie nuta męskiego zapachu, tytoniu, klimat węgla drzewnego od ZEW powala i chyba tego na chwilę obecną mi potrzeba.

To zapraszam przy okazji do mojego sklepu brodacza na zakupy. Zdradź nam proszę czym się zajmujesz na co dzień i skąd pochodzisz.
Obecnie zajmuje się kontrolą jakości (kierownik zmiany) w fabryce felg aluminiowych, z zawodu budowlaniec, z zamiłowania grafik. Miejsce na mapie-Wałbrzych.

W jakie miejsca w swoim mieście zaprosiłbyś brodatego Brata, który byłby w tych okolicach pierwszy raz?
Moje miasto nie oferuje wiele atrakcji, aczkolwiek dobra zabawa i atmosfera to ludzie, z którymi ją tworzysz. Troszkę atrakcji by się znalazło…

Na koniec, co chciałbyś przekazać brodaczom, którzy próbują swoich sił w wyborach, ale na razie bez powodzenia?
W grupowych konkursach, życzę wytrwałości. Kierujmy się atmosferą dobrej zabawy, a nie koniecznie rywalizacji. Mi też się udało po 6 miesiącach prób i nadal będę próbował bo to fajna inicjatywa dająca możliwość zaistnienia troszkę bardziej publicznie bez względu na wielkość,gęstość i atrakcyjność brodatego oblicza. Wytrwałości !!!

Dziękuję za wywiad Rafał i raz jeszcze gratulacje! Niech Ci broda gęsta rośnie!
Jeszcze raz ogromne dzięki za uznanie i pozdrawiam serdecznie wszystkie Brodate Mordy. Trzymajcie się. PIONA.

Broda To Nie Moda: Król Brody - sierpień 2018
5 (100%) 2 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *