Broda To Nie Moda: Król Długiej Brody – czerwiec 2019

sklep zbira

Czołem Królu Złoty! Przede wszystkim gratuluję zacnego futra. Jak się czujesz z tym wyróżnieniem? Będziesz brał udział w Mistrzostwach Polski Brody i Wąsów na Beauty Day we wrześniu?

Dzięki bardzo za wyróżnienie! Czuję się zacnie z tytułem Króla. Nigdy nie brałem udziału w żadnym konkursie, ale do Warszawy postaram się zawitać. Zgłoszenie wysłane, tylko strasznie daleko – 1000 km.

Masz niesamowity kolor brody. Naturalny czy jakoś go wspomagasz rozjaśniaczami?

Naturales uber alles – jest naturalna w 100% siwo ruda. Z biegiem czasu staje się jednak coraz bardziej siwa.

Widzę po Twoich zdjęciach, że lubisz brać udział w wyścigach rowerowych. Co Cię ciągnie do tej aktywności? Robisz to rekreacyjnie czy stajesz w szranki z zawodowcami?

Rower to moja największa pasja, robię to rekreacyjnie. Jak tylko mam okazję, to lubię się pościgać z innymi również z zawodowcami, ale z nimi nie ma szans.

Jak wygląda Twoja codzienna pielęgnacja brody? Kto spędza czasu więcej w łazience – Ty czy Twoje kobieta?

Do pielęgnacji brody używam odżywki regeneracyjnej do włosów suchych. Jest to jedyny kosmetyk. Brodę co prawda szczotkuję, ale nie codziennie. Więc nadal moja żona spędza więcej czasu w łazience ode mnie.

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

You may also like...

1 Response

  1. darek pisze:

    Szanuję za taką brodę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę czekaj...

Brodaczu dołącz do nas!

Zapisz się na newsletter i jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o nowych konkursach oraz zniżki do mojego sklepu uZbira.pl. Podając dobrowolnie swoje dane akceptujesz Politykę Prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych przez moją firmę :) BrodatyZbir