sklep zbira

Brodaty staje na nogi! Sam w to nie wierzę, ale w końcu zmotywowałem się by założyć tego bloga oraz napisać na nim swój pierwszy post. Nie mogę powiedzieć, żeby to był mój debiut, gdyż mam za sobą dziennikarską przygodę.

Kilka lat temu prowadziłem także strony o innej tematyce. Uwierzcie jednak, że mimo to, powrót do pisania nie był łatwy…

Pomysł na brodatego zbira zrodził się w mojej głowie rok temu. Dokładnie już wtedy przemyślałem całą koncepcję projektu, jednak wygrało czyste lenistwo i brak motywacji. Tak, przyznaję się do tego. Taki stan nie mógł trwać jednak wiecznie. Latem 2016′ założyłem Fan Pages na Facebooku, powstało konto na Instagramie a wczoraj oficjalnie zakupiłem domenę brodatyzbir.pl i zbudowałem bloga, na którym w tej chwili mam przyjemność Cię gościć. Zdradzę Wam przy okazji, że plany są jeszcze bardziej ambitne. Otóż myślę, że w pierwszym kwartale nowego roku zaproszę Was na zakupy, do nowego sklepu z kosmetykami dla prawdziwych zbirów. Póki co za wcześnie aby się na ten temat rozpisywać.

Zamierzam się z Wami dzielić tym co mnie zachwyca i inspiruje do działania. Będzie więc sporo o brodach, dziarach, artyzmie i sztuce. Wszystkim tym, co charakteryzuje prawdziwego zbira. Brodatego zbira!

Życzę sobie aby projekt jaki buduję z czasem skupiał wokół siebie całkiem liczną i zadziorną społeczność. Z mojej strony postaram się wciągnąć Was do swojego świata i przekonać, że życie przed czterdziestką także bywa barwne i ciekawe. O tym kim dokładnie jestem poczytasz w zakładce O MNIE.

Jeśli podzielasz moje pasje to już dzisiaj zapraszam się do kolejnych odwiedzin. Właśnie pracuję nad artykułem o tatuatorach, których styl jest nie do podrobienia. Ahoj!

Brodaty start
Oceń:

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda Dziary

6 Odpowiedzi

Brodaty start

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *