Od 12 marca w łódzkim salonie tatuażu “Wydziarani” gościć będą dwie niezwykle utalentowane osoby – Elena Martyniuk oraz Nikita Kuzmenko. Obie na co dzień związane są z trójmiejskim Bad Mojo Tattoo Gdańsk.

sklep zbira

Salon “Wydziarani” w Łodzi,  ul. Białostocka 7B już niedługo gościć będzie dwóch tatuatorów, którzy na co dzień pracują w gdańskim Bad Mojo Tattoo. Na 10 dniowym quest spocie pojawią się Elena Martyniuk i Nikita Kuzmenko.

Elena słynie z pięknych, najczęściej kolorowych realistycznych prac. Dlatego właśnie takich projektów łodzianie powinni się spodziewać podczas jej wizyty w ich mieście.

Prace jej życiowego partnera, Nikity Kuzmenko, artysty pochodzącego z Kijowa, charakteryzują się grą światła i cienia. Najczęściej wykonuje portrety znanych aktorów i popularnych postaci, które tatuuje w stylu neotradycyjnym lub realistycznym. Nikta bardzo chętnie wykonuje też projekty zwierzęce.

Artyści na quest spocie w łódzkim studio będą do 22 marca. Wszystkich zainteresowanych ich warsztatem odsyłam do kontaktu z “Wydziarani”. Gwarantuję, że możecie liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz wyjątkowe, autorskie projekty.

Kontakt:
Email: przemek(at)wydziarani.com
Telefon: 512 753 230
Adres: ul. Białostocka 7B, 93-355 Łódź


Chcesz umieścić na moim blogu informację? Zapraszam do KONTAKT‘u.

Elena Martyniuk i Nikita Kuzmenko gościnie w Wydziarani - Tattoo Studio Łódź
5 (100%) 29 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *