Adam Szulc, znany Barber z Poznania, zaskoczył wszystkich informacją na swoim profilu FB o wydaniu nowej pomady do włosów. Greasy Hair Pomade CYNAMON X Straight Edge 2019 wyprodukowano w USA!

sklep zbira

Adama Szulca kojarzę jeszcze z dawnych lat, kiedy to jako punkowiec widywaliśmy się na poznańskich koncertach, także jego byłej kapeli Cymeon X. Dzisiaj ta nazwa nabiera nowego znaczenia. Jako pierwsza kapela hard-corowa doczekała się swojego kosmetyku, pomady do włosów. Za produkcją stoi amerykańska marka Pomps Not Dead pomade, która specjalizuje się w produkcji pomad dla zespołów punkowych i HC. Na swoim koncie mają m.in. współpracę z Gorilla Biscuits, Minor Threat, Bad Brains, Slayer, Refused oraz Sick Of It All.

Amerykańskie pomady wyróżniają się designem. Nie inaczej jest w przypadku produktu Greasy Hair Pomade CYNAMON X, który jest owocem pracy z Adamem Szulcem. Na puszce, na wieku rysunek autorstwa Pawła Garwola, który jest odzwierciedleniem okładki z płyty Cymeona “Fuck Fascism Fest – Live in Poznan 2013′. W środku różowy (sick!) wosk do stylizacji włosów. Jak informuje Adam: – “średnio twardy i o średnim chwycie“.

Wszystko wydaje się być dobrze przemyślane. Po otwarciu dominują nuty zapachowe cynamonu i limonki.

A teraz najważniejsze. Pomada Greasy Hair Pomade CYNAMON X została wyprodukowana w edycji limitowanej. A więc kto pierwszy… Ale już od wtorku dostępna będzie w moim sklepie uzbira.pl !!!

 

Greasy Hair Pomade CYNAMON X Straight Edge 2019 - nowa pomada od Adama Szulca
4.9 (98.18%) 11 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *