Gwilym Pugh jako 21-latek otworzył firmę ubezpieczeniową. Pracował po 12 godzin. W ciągłym stresie i przy nieustannym braku czasu dla siebie. Dzisiaj jest jednym z najbardziej popularnych brodowych modeli. Twarzą nowej, męskiej marki House 99, której właścicielem jest David Beckham. 

sklep zbira

33-letni Gwilym Pugh przeszedł metamorfozę, w którą wielu nie wierzy. Padają zarzuty (także na moich profilach), że to niemożliwe, aby na zdjęciach jakimi chwali się na portalach społecznościowych była jedna i ta sama osoba. Mowa o fotografiach uwieczniających jego przemianę. Prezentujących Walijczyka dawniej i dzisiaj. Jednak ta historia wydarzyła się naprawdę…

Fot. @gwilymcpugh

Gwilym był właścicielem firmy ubezpieczeniowej. Nieustanny stres, praca “po godzinach” oraz kontuzja kolana spowodowały, że znacznie przytył na wadze – ważył 127 kg. Przestało mu to odpowiadać. Za namową swojego fryzjera postanowił zapuścić brodę i zmienić fryzurę. Zaczął również dbać o siebie. Od tej chwili jego życie nabrało niewiarygodnego tempa.

W przeciągu 5 lat rudobrody Walijczyk zrzucił ponad 40 kilo! Porzucił również swoją pracę i to, było chyba najważniejszym oraz najodważniejszym jego krokiem. – Uznałem, że tak radykalna zmiana będzie najlepsza dla mojego zdrowia – przyznał w wywiadach. Miał rację.

Sklep Zbira
Brodate koszulki Zbira – wejdź i kup

Za pośrednictwem portalu Instagram, Gwilym Pugh poznał Nathana Palmera – Walijskiego krawca. Jego życie zaczęło rozkwitać. Szybko stał się modelem popularnej, londyńskiej agencji AMCK. Zaczął pracować dla znanych marek, a jego twarzy ukazała się już w wielu magazynach dla mężczyzn. Dzisiaj 33-letni Gwilym tak przedstawia swoją przemianę. – To było najlepsze co mogłem zrobić dla swojego zdrowia. Kiedy przestałem siedzieć po dziesięć godzin przy biurku, w ciągu 5 lat straciłem ponad 40 kg. Chudłem i zapuszczałem brodę, wtedy też założyłem konto na Intagramie, a wkrótce krawiec Nathan Palmer natknął się na moje konto i zaproponował mi pracę. Wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Fot. @gwilymcpugh

Niby wszystko takie proste, a jednak jestem pewien, że niewielu z nas zdecydowałoby się na tak odważny krok w swoim życiu. Zdecydowanie prościej jest narzekać na swój los, niż cokolwiek w nim zmieniać. Dlatego lubię poznawać historie ludzi, którzy nie boją się zmian. Nie brak im odwagi do podejmowania odważnych wyzwań, a nie rzadko przewracania  całego swojego życia “do góry nogami”.

Osoby, które są zainteresowane rozwojem kariery walijskiego modela, odsyłam do jego profilu na Instagramie.

Gwilym Pugh, niezwykła metamorfoza Walijczyka
5 (100%) 4 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *