sklep zbira

Bardzo często spotykam się z opinią, że wąsy to synonim obciachu i menelstwa. Ale czy tak jest naprawdę? Jasne, że nie. Zajebiście zadbany i pielęgnowany potrafi dodać uroku i być znakomitym dodatkiem do brody. A kręcenie wąsa nie można porównać z niczym innym. Kto nie doświadczył ten w chuj traci.

Wąsa noszą nasi dziadkowie, ojcowie. Dzisiaj wraca znowu do łask. Im bardziej podkręcony tym lepiej dla współczesnych gentlemanów.


Zanim jednak będziemy mogli oddać się przyjemności z kręcenia, musimy go zapuścić a następnie odpowiednio o niego dbać.

  1. Pozwól mu swobodnie rosnąć. Im dłuższy tym lepszy, jednak kontroluj go. Bardzo ostrożnie za pomocą nożyczek przycinaj. Górna granica linii warg powinna służyć jako granica wąsów. Wszelkie włosy, które wyrosną poza nią powinny być wycięte.
  2. Regularne przycinanie wąsa (raz w miesiącu) odgrywa także ważną rolę pielęgnacyjną. Co jakiś czas trzeba pozbyć się starych, rozwiniętych włosów, by nowe mogły swobodnie rosnąć i się rozwijać. Dosłownie jak w ogrodnictwie.
  3. Swobodnie zapuszczany wąs w końcu wymknie nam się spod kontroli. Ważne jest, żeby go odpowiednio układać. Za pomocą małego grzebienia do wąsów rozczesuj drania i nadawaj mu kształtu przyzwyczajając włosy do odpowiedniego układania się. W dół, w górę, jak wolisz.
  4. Przy układaniu z pomocą przychodzi nam wosk do wąsów. Jak go używać? Odrobinę wosku rozgrzej w dłoniach lub palcach rozcierając go w nich a następnie nałóż na wąsa. Teraz Twój wąs przyjmie kształt jaki mu tylko nadasz. Z czasem Twoje włosy same będą rosły w kierunku, w którym wcześniej będziesz im nadawał.
  5. Wosk do wąsów mocno nawilża je, ochrania przed zapachami dnia codziennego i odżywia. Dlatego obowiązkowo musisz się w niego zaopatrzyć. Wydatek rzędu 30/50 pln.
  6. Trzymaj wąsy czyste. Przed snem umyj go, pozbywając się brudu, który mógłby gromadzić się w ciągu dnia. Od czasu do czasu przemywaj twarz chłodną wodą.
  7. Dbanie o wąsy jest równie ważne jak dbanie o każdą inną część ciała. Stosując te proste wskazówki będziesz miał schludne i zajebiście zadbane wąsy, które dodają Ci uroku.
Jak dbać o wąsy
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *