sklep zbira

Osoby, które głównie planują swój pierwszy tatuaż, już na kilka dni przed umówioną sesją zastanawiają się, czy powinni się jakoś szczególnie przygotować na ten dzień. Nie ma co się stresować jednak jest kilka ważnych rad, do których powinniście się dostosować. Chętnie je przedstawię by Twój artysta mógł zrobić na Twojej skórze wszystko co najlepsze.

> KUP KREMY DO GOJENIA TATUAŻY <

  • Na początek zadbaj o to, by Twoja skóra była blada. Pod żadnym pozorem nie opalaj jej. Tylko na białej, bladej skórze tatuator będzie mógł zobaczyć kolory tuszu, takie jak zaplanował. Zaleca się także na tydzień lub dwa przed wykonaniem tatuażu smarować miejsce balsamami i kremami, odpowiednio je nawilżając. Skóra będzie miękka i wygodniejsza dla igieł.
  • By zmniejszyć ból podczas tatuowania polecam wyspać się w nocy poprzedzającej sesję. Co najmniej 6-8h spokojnego snu oraz ciepły, sycący posiłek (śniadanie), od rana skutecznie wzmocni organizm, dostarczając mu dawkę energii.
  • Na trzy dni przed sesją z wybranego pod tatuaż miejsca na ciele usuń zbędne włosy. Polecam skorzystanie z maszynki jednorazowej, która nie podrażnia tak skóry jak depilacja. Zaczerwienienia znacznie utrudniają prace artyście.
  • Na sesji musisz pojawić się całkowicie trzeźwy. Stan tzw. “na kacu” także nie jest wskazany! Nie korzystaj także z tabletek przeciwbólowych etc. Używki czy leki wpływają na rozrzedzenie krwi, a nawet zwiększają twardość skóry. Unikając ich zmniejszysz krwawienie.
  • Na co najmniej 3 miesiące przed sesją tatuażu nie używaj sterydów.
  • Ubierz się wygodnie. Zalecam założenie luźnego stroju, który nie będzie powodował dyskomfortu.
  • Pamiętaj o dobrym nawodnieniu organizmu w dzień przed oraz w dniu wykonania tatuażu. Utrzymasz dzięki temu skórę w dobrej kondycji oraz zapewnisz sobie dobre samopoczucie. To ważne.
  • Często artyści podkreślają, że najlepiej kiedy Klient na sesję pojawia się sam. Nikt nie będzie Was rozpraszał podczas wykonywania upragnionej dziary.
Sklep Zbira
Kup koszulki Tattoo w sklepie Zbira

Wszystkie te rzeczy są bardzo ważne. Warto także zorganizować sobie czas podczas samej sesji. Najczęściej podczas tych kilku godzin wykonywania tatuażu Klient słucha muzykę lub czyta książkę. Zdarzają się tacy, którzy po prostu… zasypiają. Pamiętaj, że to jak będziesz odczuwał/a tego dnia ból w dużej mierze jest zależne od Ciebie. Powodzenia!

Jak przygotować się na tatuaż?
5 (100%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *