Jak bardzo byłbyś zły, kiedy niedoświadczony barber zmarnowałby cały Twój wysiłek w zapuszczaniu brody? Jednym nieodpowiednim ruchem może wyrządzić wiele zła. Sprawdź jak znaleźć dobry salon męski.

sklep zbira

Wraz z rozwojem trendu noszenia brody przez mężczyzn, przybywa także Barber Shopów. Czy jednak wszyscy fryzjerzy są równi i dobrze wyszkoleni? Oczywiście, że nie. Nie pozwól aby osoba bez doświadczenia podeszła do Ciebie i Twojej brody z nożyczkami i trymerem!

W każdym mieście mamy już co najmniej kilka do kilkudziesięciu męskich salonów, świadczących usługi strzyżenia brody. Zapuszczanie brody to nie rzadko miesiące, lata wytrwałości, aż uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Aż nasze futro zacznie być naszą dumą. Dlatego powinniśmy darzyć naszego barbera zaufaniem. By tak się stało musimy być pewni jego doświadczenia i umiejętności. Pierwszą radą jaką mogę Ci dać w poszukiwaniu właściwego fryzjera jest sprawdzenie, czy jego salon znajduje się na mapie miejsc, których usługi polecają inni brodacze. Mapa jest w trakcie budowania, dlatego brak salonu nie dyskwalifikuje go. Wtedy proponuję uwzględnić moje kolejne rady.

Lista polecanych Barber Shopów:

Kolejnym krokiem do znalezienia idealnego barbera jest przeprowadzenie odpowiednich badań. Zastanawiasz się co mam na myśli?

Rozmawiaj z Braćmi w brodzie

Jest wielce prawdopodobne, że jak nosisz brodę to posiadasz znajomych i przyjaciół, którzy także ją noszą. Nie bój się zapytać kto pomaga dbać im o ich futra. Poproś ich o adres i dokładną nazwę salonu, w którym pracują.

Jeśli na ulicy w swojej okolicy mijasz brodacza, nad którego brodą zachwycasz się, nie bój się zaczepić go i zapytać, jaki Barber dba o jego brodę.

Wykorzystaj potęgę social media. Zadając pytanie na jednej z największych grup brodatych na platformie facebook “Broda To Nie Moda” w kilka minut uzyskasz odpowiedź. Otrzymasz sporo rekomendacji salonów męskich, z których korzystają członkowie tej grupy.

Jak już zdecydujesz się na skorzystanie z usług konkretnego Barbera, rozmawiaj z nim. Pokaż na zdjęciach jaki kształt brody Ci się podoba i zdaj się na jego doświadczenie. To bardzo ważne. Nie każdemu każda broda pasuje. W profesjonalnym salonie powinieneś otrzymać także wszystkie niezbędne rady dotyczące pielęgnacji brody. Kosmetyki do pielęgnacji znajdziesz w moim sklepie z kosmetykami męskimi.

Podczas umówionej wizyty nie spóźniaj się. Szanuj czas swojego mistrza, a On na pewno odwdzięczy Ci się wspaniałą usługą. Jeśli wiesz, że umówiona wcześniej wizyta może nie dojść do skutku, nie wahaj się poinformować o tym wcześniej. Gwarantuję, że takie podejście owocuje, z korzyścią dla Ciebie.

Po skończonej usłudze zrób zdjęcie, spójrz w lustro. Jeśli masz wątpliwości zapytaj innych braci w brodzie, co sądzą o Twojej brodzie. Wszystkie rady, które podałem stosujesz tak długo, aż będziesz zasiadał na fotelu ze 100% gwarancją, że nawet jak przymkniesz oczy, to po godzinie spojrzysz w lustro bez cienia zawahania. Wchodząc do salonu będziesz czuł, że ze swoim fryzjerem rozumiecie się bez słów i witacie szerokim uśmiechem przybijając pionę. Jeśli chcesz skorzystać z mojej rady i pomocy, czekam na Twój komentarz pod artykułem. A teraz życzę Ci, byś znalazł jak najszybciej swojego mistrza, który pomoże Ci wyhodować wspaniałą brodę!

Jak wybrać dobry Barber Shop?
4.8 (96.52%) 23 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *