Popularność tych wzorów jest dotąd niewyjaśniona. Niesamowite, że moda na nie trwa do dzisiaj. Sprawdź, jakich tatuaży należy unikać.

sklep zbira

Tatuaż zostaje na całe życie. Aż ciężko w to uwierzyć, ale dalej wielu o tym zapomina. Robią sobie dziary niesamowicie się przy tym kalecząc. Nie ma dnia, żeby na grupie Kto się nie dziara ten fujara, ktoś nie pochwalił się wzorem, którego wykonanie jak i sam projekt woła o pomstę do nieba. Tłumaczenie “mi się podoba” nic tu nie zmienia. Bo to po prostu zwykłe gówno i prędzej czy później sami do tego dojrzeją.

Sklep Zbira
Kup koszulki Tattoo

Podam zatem kilka rad, czego powinno się unikać, żeby nie żałować swoich decyzji.

#Imiona

Wystarczy, że nosisz je w dowodzie. Imiona wybranków noś w sercu. Ciało nie jest najlepszym miejscem do wyrażania uczuć. Tak samo tatuaż nie cementuje ich. Umówmy się, wytatuowane imiona to obciach. Kropka.

#Kość ogonowa

Ciesze się, że moda na tatuowanie tego miejsca u Kobiet minęła. Wierzę, że nigdy nie wróci. Jak żyję, tak nigdy nie widziałem dobrego wzoru w tym miejscu. Przypadek? Nie sądzę…

#Chińskie znaczki

Skoro nigdy w Chinach nie byłeś i ten region kojarzy Ci się jedynie z filmami czy pocztówkami, odpuść. No chyba, że uwielbiasz sajgonki w sosie słodko-kwaśnym i pragniesz podzielić się tą informacją ze światem. Jebnij sobie zatem np. pięć znaczków, o których znaczeniu pojęcia nie masz. No dobra, żartowałem.

#Brak pomysłu

Największy grzech. Rezerwujesz sobie termin na sesję, a tydzień przed nią spamujesz grupy na facebooku pytając, co masz sobie zrobić. Nie masz pomysłu? Nie rób!

#Łapacz snów

Indiańska symbolika, która rozlała się na jędrnych ciałach nastolatek. Ten wzór jest tak popularny, że od samego patrzenia chce się już rzygać. Pomijam fakt, że wykonanie jednego na tysiąc może zadowalać.

#Tribal

Zawsze zaskakiwała mnie popularność tribali. Najczęściej wśród chłopaków, którzy za wszelką, przepraszam, za najniższą cenę chcą mieć tatuaż. Więc idą do kolegi, stawiają flachę, a ten orze im tego tribala na pół ramienia. Dobrze, że jest już laser. Po kilku latach… można usunąć lub zakryć.

#Skrzydła

Jak ja żałuję, że Ci wszyscy skrzydlaci nie odlecieli. No bez jaj. Są ich chyba miliony. Jeśli planujesz sobie zrobić milion pierwsze skrzydła na świecie opuść to miejsce. Ja Cię proszę i nie wracaj nigdy.

Nie chcę podpowiadać Ci co masz sobie wytatuować. Nie neguję Twoich decyzji. Twoje ciało. Jednak są “wzory”, których robienie powinno się zakazać. Jeśli dzisiaj nie rozumiesz uwierz, że za kilka lat przypomnisz sobie o tym co napisałem i będziesz ostrzegał/a innych.
Jakie rady byście dodali, o których zapomniałem?

Jakich tatuaży nie robić?
4.2 (83.66%) 71 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

3 Odpowiedzi

Jakich tatuaży nie robić?

  1. Co do średnika to akurat niedoinformowanie autora…..

    “Project Semicolon (Projekt Średnik), która została zapoczątkowana wiosną 2013 roku przez Amy Bleuel, która przy pomocy tatuażu średnika chciała uhonorować swojego tatę, który popełnił samobójstwo. Średnik stał się więc symbolem osób, które miały lub wciąż mają depresję, myśli samobójcze, problemy z samookaleczaniem lub uzależnieniami, ale udało im się pokonać najtrudniejsze chwile. ”

    Potępiam za brak zainteresowania tematem….

    PS a biblia szatan jest ZŁAAAAAAAAAA. …

  2. Bardzo fajny tekst 🙂 na pewno znajdzie się gdzies dobry chiński znaczek albo znośny tribal ale ogólne przeslanie – nie rób byle czego na swojej skórze, jest bardzo trafne ! Tatuaż powinien mieć i sens i wygląd, wtedy będzie ponadczasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *