Brodę postanowił zapuścić w 2011 roku. Od tamtej pory nigdy się nie ogolił. Jeff Langum, bo o nim mowa jest wielokrotnym mistrzem konkursów na najlepszą brodę. Jest także zwycięzcą World Beard & Moustache  Championships Germany 2013. 

sklep zbira

Broda Jeffa Langum rośnie nieustannie od ponad sześciu lat. 43-letni mieszkaniec Voorhees Township zdecydował się na ten krok we wrześniu 2011 roku, będąc inżynierem w firmie Microsoft. Oglądając popularny program reality show “Whiskers Wars” zastanawiał się, co by się stało gdyby przestał się golić. Tak też uczynił i od tego czasu jego twarz nie widziała maszynki do golenia. Amerykanin bardzo szybko stał się medialną osobą, a jego broda przez dziennikarzy została nazwana “lwią grzywą”. Swój rozgłos zawdzięcza rywalizacji na terenie całych Stanów Zjednoczonych w konkursach na najlepszą brodę. Przywoził z nich wiele nagród.

Sklep Zbira
Brodate koszulki Zbira – wejdź i kup

Mężczyźnie w pielęgnacji brody pomaga żona. – “Przeczesuje ją znajdując cząstki jedzenia z poprzedniego posiłku” – z uśmiechem zdradza Jeff, w jednym z wywiadów dla amerykańskiej prasy. Warto odnotować, że Langum “oszukał” geny rodzinnie i w przeciwieństwie do ojca i dziadka nie ma problemów z włosami na twarzy.

Jego życie zmieniło się w 2013r., kiedy to postanowił wziąć udział w World Beard & Moustache  Championships Germany 2013. Spośród ponad 300 brodaczy z 20 krajów, ponad 50 centymetrowa broda Jeffa została uznana za najlepszą w kategorii “Full Beard Natural”. Od tego zwycięstwa stał się bardzo sławny. Rozdaje autografy oraz stał się twarzą marki Mad Viking Beard Co. – “Kiedy ludzie widzą mnie w supermarkecie najpierw pytają o moją brodę. To naprawdę bardzo miłe, poznaję wielu wspaniałych ludzi” – powiedział Jeff kilka tygodni po zwycięstwie. – “Oczywiście są też tacy, którzy jak mnie widzą natychmiast przechodzą na drugą stronę ulicy” – dodał.

Historia Jeffa Langum przypomina stare przysłowie, od najmniejszego żołędzia rośnie najpotężniejszy dąb. Facet ma swój czas w życiu i próbuje go wykorzystać, nie tracąc przy tym nic ze swojego charakteru. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle jak na mężczyznę, który po prostu postanowił się nie golić.

Jeff Langum, wielokrotny mistrz brody
5 (100%) 4 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *