Otwarcie Barber Shopu “Szpicbródka” przesunięto z 19 na 26 maja. W najbliższą sobotę na warszawskich Bielanach będzie czekać na Was nie mało atrakcji. W ten dzień wszystkie oferowane usługi są obniżone o 30%!

sklep zbira

Nie wszystko zawsze uda się zaplanować. Otwarcie warszawskiego Barber Shopu “Szpicbródka” zostało przesunięte o tydzień. Wpływ na taką decyzję miały opóźniające się prace budowlane w lokalu. Ale poznaliśmy za to ceny usług i te, niczym nie różnią się od oferowanych w konkurencyjnych salonach dla mężczyzn w stolicy. Broda + brzytwa – 60 PLN, combo czyli strzyżenie włosów plus broda – 140 PLN. Najtańszą usługą jest mycie połączone z  modelowaniem włosów. Za tą przyjemność zapłacimy 25 PLN.

Mam dla Was jednak interesującą wiadomość. W dniu otwarcia, tj. 26 maja, cena wszystkich usług zostaje obniżona aż o 30%! Moim zdaniem warto skorzystać, a jednocześnie wziąć udział w imprezie z licznymi atrakcjami. Przewidziano loterię z nagrodami, vouchery zniżkowe, a we wszystkich zabawach będzie można uczestniczyć popijając whisky, piwo lub kawę z palarni kawy Cofee Nation.

Zainteresowanych zapraszam w sobotę na Bielany, ul. Sokratesa 9.

 

Już w sobotę otwarcie Barber Shop "Szpicbródka"
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *