Na warszawskiej mapie już wkrótce pojawi się nowy salon tatuażu. “Królestwo Tatuażu” planuje otwarcie za kilka tygodni. 

sklep zbira

Salon tatuażu “Królestwo Tatuażu” zostanie otwarty w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie – ul. Dobra 6/35. Z informacji publicznie dostępnych wiadomo, że od pierwszych dni w studio spotkamy kilkoro artystów.

Za handpoke będzie odpowiedzialna Agnieszka “Nezka”. Pracami w realizmie zajmie się Filip “Zimny Tattoo”. Koronę Królowej kolorów i surrealizmu nosić będzie Gabrysia “Wiewióra Ink”. Na fotelach spotkamy tam jeszcze Zuzę “Su_ku”, Michała Kozaka, który zamyka swój rozdział z innym warszawskim salonem “Nie mów starej”. Ale to nie koniec tatuatorów, którzy już niebawem zaczną pracować pod nowym szyldem. Listę zamykają Agata “Etbastpurgato”, Damian “Kaczor Tattoo”,  Łukasz Smyku oraz Hubert Napiórkowski “Monochrom”.

Nowy projekt od początku skupił wokół siebie wielu artystów, pracujących w różnych stylach. Czy uda im się na stałe zapisać na warszawskiej scenie tatuażu, którą charakteryzuje liczna konkurencja? O tym przekonamy się niebawem, ale czuję, że będzie to miejsce, które szybko uzyska przychylną opinię warszawskich wydziarańców.

Królestwo Tatuażu, nowy salon w Warszawie
4.9 (97.14%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *