1 września podczas targów Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach będzie miała miejsce premiera książki Adama Szulca “Fryzjer Męski”. 

sklep zbira

Zaangażowanie Adama Szulca, popularnego poznańskiego Barbera w rozwój fryzjerstwa męskiego w Polsce jest godne podziwu. Niedawno informowałem o jego eksperymencie pedagogicznym, wprowadzenia nauki fryzjerstwa męskiego i barberingu do szkół. Z pierwszym dniem września będzie miała natomiast premiera jego książki, która nie mogła nosić innego tytułu jak “Fryzjerstwo Męskie”.

Premiera odbędzie się na targach kosmetycznych Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach. Nad książką pracował Adam Szulc, który jest jej autorem. Wydawcą zostało natomiast jedno chyba z najprężniej działających wydawnictw Zysk i S-ka Wydawnictwo. Za rysunki, które mają być pięknym uzupełnieniem treści odpowiada Paweł Garwola.

Książka została napisana w sposób taki, żeby łączyć w sobie historię fryzjerstwa męskiego, rodzaje fryzur począwszy aż od starożytności, kończąc na opisach narzędzi i przedstawieniu gabinetów fryzjerskich. Pozycja będzie istnym elementarzem dla pasjonatów fryzjerstwa męskiego jak i samych fryjzerów. Czytającym da wiedzę  nie tylko techniczną i historyczną jednego z najstarszych zawodów, ale także kulturową i socjologiczną.

Nigdy dotąd polski fryzjer nie napisał książki o zawodzie jaki reprezentuje. Ponad trzydzieści lat doświadczenia Adama Szulca spisane w jednej książce, wychodzące na wprost dominacji fryzjerstwa damskiego.

Przed nami gorący wrzesień. 1 września premiera książki “Fryzjerstwo Męskie”, na którą czekam już od dłuższego czasu. Ten dzień będzie też ważny dla mnie z innego powodu. Otwieram swój sklep internetowy z kosmetykami do brody uzbira.pl – już dzisiaj możecie zgarnąć zniżkę 10% na pierwsze zakupy. Wystarczy zapisać się do newslettera.

Książkę można kupić w moim sklepie za jedyne 36PLN – “Książka “Fryzjer Męski“.

Książka "Fryzjer męski" Adam Szulc Barber - premiera już we wrześniu
4.4 (88.57%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *