sklep zbira

Masz problem z łysiną? Zapuść brodę i nadaj ożywienia twojej twarzy.

Czy łysy facet może wyglądać atrakcyjnie? Oczywiście, że tak! Wystarczy zrównoważyć górę z dobrze dobraną brodą. Sam reprezentuję ten styl od wielu lat i przyznam, że czuję się w nim doskonale. Polecam wszystkim ten sposób ożywienia twarzy. Przy okazji nabierzecie pewności siebie, której większości facetom z łysiną brakuje.

 

Łysy z delikatnym zarostem, ten styl zdecydowanie polecany jest facetom z bardzo rzadkim zarostem, dla których gęsta broda pozostaje w sferze marzeń.  Taki zarost jest bardzo łatwy w utrzymaniu, wystarczy przycinać regularnie maszynką elektryczną.

HOLLYWOOD, CA – APRIL 01: Actor Jason Statham arrives at the Premiere Of Universal Pictures’ “Furious 7” at TCL Chinese Theatre on April 1, 2015 in Hollywood, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)

Bardzo często łysi faceci wyróżniają się bogatym owłosieniem twarzy. Dlaczego by nie skorzystać z tego atutu i nie zapuścić brody?

Łysy z pełną brodą? Spójrzcie na amerykańskiego bramkarza Tim’a Howard’a. W tym przypadku zalecam kontakt z barberem i odpowiednio przycinać oraz regulować brodę. Nadawać jej odpowiedni kształt, dopasowany do naszej głowy i twarzy.

Na dole mamy najmniej regulowaną brodę, lekko zaokrągloną od dołu i przycinaną delikatnie po bokach, na policzkach. Do tego dość długo zapuszczane i noszone wąsy. Moim zdaniem obok wyżej prezentowanego stylu jeden z najciekawszych i wart rozważenia.


Dalej ktoś ma wątpliwości co do tego, że łysy powinien zapuścić brodę? Mam nadzieję, że nie. Więc czas wyrzucić maszynkę do kosza i zapuszczaj brodę! Powodzenia i wytrwałości.

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Broda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *