Stylowy Brodacz, który dotąd znany był głównie z produkcji doskonałych szczotek do brody, wypuszcza na rynku mydło, jasna i ciemna strona brody. Zapakowane w tekturowe opakowanie z wyciętym logo. 

sklep zbira

Mydło od Stylowego Brodacza jest z moich informacji jednym z kilku, które w najbliższym czasie ukażą się na rynku. Jasna i ciemna strona mocy do dwa mydła, jak nazwa wskazuje jasne i ciemne. Zapakowane są w eleganckie, tekturowe opakowanie z wyciętym logo producenta. Całość wygląda naprawdę gustownie i widać, że zaprojektowane z pomysłem. To lubię.

Ciemna strona brody bazuje na oleju konopnym i… chili. Ten pierwszy przeciwdziała łuszczycy i innym chorobom skóry. Intensywnie odżywia i regeneruje ją i ma działania przeciwzapalne. Skutecznie regeneruje także włosy. Jednak to dodatek chili powoduje, że już teraz jestem ciekaw zapachu tego mydła, a przede wszystkim właściwości.

Mydło jasna strona brody zawiera natomiast olej bawełniany oraz panthenol, dzięki któremu łatwo wnika w głąb skóry, skutecznie nawilża ją nadając jej miękkość i elastyczność. Olej bawełniany działa przeciwalergicznie, przeciwzapalnie, podnosi odporność na zakażenia, pobudza regenerację nabłonków i tkanki łącznej, regeneruje podrażnioną, suchą skórę, doskonale odżywia cerę.

Mydła będą dostępne w sprzedaży już niebawem. Mydło możesz kupić w moim sklepie – mydło stylowy brodacz. Zapraszam.

Mydło jasna i ciemna strona brody od Stylowy Brodacz
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *