Salute! Domyślam się, że jesteś tutaj by dowiedzieć się kim jestem.

 

Jestem wydziaranym, zarośniętym facetem przed czterdziestką. Rodowitym poznaniakiem mieszkającym od wielu lat w stolicy.

Uwielbiam dobry, męski styl, ładne rzeczy, piękne wnętrza, zadbane brody i pokolorowane ciała. Właśnie o tym będę do Was pisał. Strona skierowana jest do nowoczesnych facetów oraz do tych, którzy dopiero pragną dobrych zmian.

Dowiecie się jak dbać o nasz zarost. Jak go pielęgnować, gdzie przycinać, czym traktować każdego dnia. Jak sprawić, że będzie ozdobą naszej twarzy a nie niechlujnym dodatkiem.

Razem będziemy kroczyć w świecie pokolorowanych. Pokolorowanych ciał. O tak, mam totalnego bzika na punkcie profesjonalnie wykonanych dziar! Spodziewajcie się wielu treści poświęconej tej tematyce.

Będę rozmawiał ze znanymi golibrodami i tatuatorami. Testował kosmetyki dla brodatych zbirów. W miarę  możliwości odwiedzał ciekawe miejsca oraz imprezy i dzielił się z Wami wrażeniami.

Zapraszam Cię do swojego świata i wierzę, że zagościsz tu na dłużej zostawiając ślad po sobie w postaci nie jednego komentarza.
BrodatyZbir

Na koniec
pamiętaj proszę, że:

01. Korespondencja

Na wiadomości staram się odpisywać regularnie. Jeśli czekasz na odpowiedź dłużej niż 5-7 dni ponów ją. Być może zaginęła w akcji.

02. Social

Najszybciej odpowiadam na portalach społecznościowych. Odnośniki do nich bez problemu znajdziesz na blogu.

03. Współpraca

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną – zapraszam do kontaktu. Wiadomość koniecznie zatytułuj „WSPÓŁPRACA”.