Olejek do brody DEAR JOHN Pan Drwal – kolejna nowość na rynku

sklep zbira

Marka Pan Drwal wyrasta na lidera w produkcji kosmetyków do pielęgnacji brody. Dopiero co cieszyliśmy się z premiery szamponu do brody z serii Bulleit Bourbon, a już przed nami kolejna nowość. Tym razem padło na całkowicie nowy produkt, nie będący uzupełnieniem już powstałej serii zapachowej. Także pierwszy produkt powstały w kolaboracji z jednym z trójmiejskich salonów męskich.

Olejek do brody Dear John przez producentów nazywany jest “poranną rosą”. Dlaczego? Bo jego zapach będzie bardzo delikatny, lekki i orzeźwiający. Wierząc ekipie Pana Drwala powinniśmy spodziewać się naprawdę wakacyjnych nut i mocnej premiery na rynku męskich kosmetyków do brody. Nad recepturą pracowały dwie solidne i znane załogi: Pan Drwal oraz trójmiejskiego salonu barberskiego The Barbers. Skoro powstał w Trójmieście, to nie powinno nikogo dziwić to, że butelka ma być wypełniona po brzegi nutami morskimi. Z informacji jakie udało mi się uzyskać od znajomych, to zapach będzie dla wielu niespodzianką i zarazem miłym zaskoczeniem.

Oczywiście olejek Dear John już na początku tygodnia będzie dostępny również w moim sklepie http://uzbira.pl

Zdjęcie: Adam Koziński

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę czekaj...

Brodaczu dołącz do nas!

Zapisz się na newsletter i jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o nowych konkursach oraz zniżki do mojego sklepu uZbira.pl. Podając dobrowolnie swoje dane akceptujesz Politykę Prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych przez moją firmę :) BrodatyZbir