Olejek Gasoline od Pan Drwal powstał we współpracy z łódzkim salonem męskim Brush Barber Shop. To ósmy olejek w ofercie jednej z najprężniej działających polskich marek, produkujących kosmetyki dla mężczyzn.

sklep zbira

Olejek Gasoline to kolejna nowość jaką szykuje dla nas Pan Drwal. Kilka dni temu pisałem dopiero o premierze nowego produktu jakim jest żel pod prysznic STEAM PUNK, a już niedługo w sprzedaży pojawi się wspomniany olejek, który powstał we współpracy z łódzkim Barber Shopem BRUSH. Ekipa Pana Drwala mimo wakacji nie próżnuje i raczy nas kolejnymi kosmetykami. A wiem, że to nie ostatnia promocja nadchodzących tygodni.

Pierwsze olejki do brody Gasoline będą w limitowanej edycji, zapakowane w eleganckim foliopaku. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zapakowaniem olejku, dlatego jestem go ciekawy.

Jak zdradza producent, zapach oleju Gasoline będzie bardzo wyrazisty i trwały, a składają się na niego:

  • nuty głowy- bergamota, pieprz różowy, nuty ziołowe,
  • nuty serca- fiołek, szafran, cedr, lawenda,
  • nuty bazy- nuty drzewne (paczula, wetiwer, oud, dąb), nuty balsamiczne, tabakowe, ambrowe.

Nowy olejek do brody Gasoline ma lekką konsystencję, a wymienione składniki mają dobre właściwości pielęgnacyjne brody. Produkty Pan Drwal należą do jednych z moich ulubionych, dlatego już z niecierpliwością czekam na premierę. Oryginalne opakowanie tylko dodaje smaczku. Zapowiada się gorące lato na rynku kosmetyków do brody.

Fot. Facebook Pan Drwal @PDgrooming

Olejek do brody "Gasoline", nowy produkt od Pan Drwal
4.8 (96.92%) 13 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *