Olejek do brody ROGUE Cyrulicy – owocowo i rześko

sklep zbira

Cyrulicy nie zwalniają tempa. Dopiero co cieszyliśmy się premierą olejku Burboneska, a już na rynku ukazał się kolejny. Tym razem mamy zapach mocno owocowy i rześki. Rogue, bo tak właśnie nazywa się najnowszy produkt ekipy Cyrulików, ma być oryginalną propozycją na letnie upały. W butelce o pojemności 30 ml zamknięto nuty egzotycznych owoców, takich jak: mango, papaja, ananas, marakuja, a przełamano je rześką miętą i kwiatami gorzkiej pomarańczy. Zapach jest bardzo trwały i mocny, dlatego olejek z powodzeniem zastąpi także perfumy. Nakładając go na brodę musisz brać pod uwagę fakt, że jego silny zapach może nie współgrać z perfumami czy wodami kolońskimi.

Olejek Rogue jest wynikiem współpracy między Cyrulikami i załogą Barber Shop Łotr Opole. Z tego połączenia wyszedł naprawdę dobry produkt co potwierdziło już kilkoro moich znajomych. Mieli okazję nabyć olejek podczas Zlotu Brodaczy w Opolu.

Kosmetyk kosztuje 79 złotych. Jednak przez kilka pierwszych dni w moim sklepie www.uzbira.pl jest w promocyjnej cenie – 70 złotych. Wierząc prognozom pogody, to przed nami upalny koniec lipca. Więc może warto skusić się na premierę i nowość Cyrulików zagości w Twojej kosmetyczce?

Zdjęcia: Adam Koziński

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę czekaj...

Brodaczu dołącz do nas!

Zapisz się na newsletter i jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o nowych konkursach oraz zniżki do mojego sklepu uZbira.pl. Podając dobrowolnie swoje dane akceptujesz Politykę Prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych przez moją firmę :) BrodatyZbir