Masveri zaprezentował właśnie swój nowy produkt. Olejek do twarzy i brody, do skóry suchej i wrażliwej MEN. Głównym jego atutem jest męski zapach, oparty o najlepszej jakości kompozycję zapachową.

sklep zbira

Dokładnie 20 lutego firma Masveri zaprezentowała na swoim kanale FB swój nowy produkt. Nawilżający olejek do skóry twarzy i brody. Przeznaczony jest do skóry suchej i wrażliwej. Można używać codziennie przy pielęgnacji brody oraz jako produkt po goleniu (wierzę, że tutaj nikt się nie skusi) lub strzyżeniu.  Jak informuje nas producent, olejek wolny jest od SLS-ów, parabenów i sztucznych barwników.

W składzie znajdziemy m.in: olej z kiełków pszenicy, pestek malin i żurawiny oraz słodkich migdałów. O gładkość i elastyczność skóry zadba olej abisyński.

Nowość w ofercie Masveri utrzymana jest dalej w brandingu firmy. Królują ciemne kolory z białymi napisami. Butelka zapakowana w wygodnym, czarnym kartoniku.

Cena bardzo przystępna. Za 30 ml butelkę zapłacicie 34,99 PLN. Mniej zdecydowanych proszę o cierpliwość, bo produkt na pewno będzie testowany przeze mnie i na blogu znajdziecie moją opinię o nim.

Premiera nowego olejku do brody od Masveri
4.3 (85.71%) 7 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *