Najnowsze dziecko marki Reuzel. “Reuzel Extreme Hold Matt Pomade” to pomada do włosów o niezwykle mocnym chwycie, pozostawiająca matowy i naturalny ich wygląd.

sklep zbira

Na produktach holenderskiej marki Reuzel pracują najlepsi barberzy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że premiera ich nowego produktu wywołała tyle zainteresowania na rynku.

Reuzel Extreme Hold Matt Pomade jest kolejną pomadą wodną w ofercie rotterdamczyków. Na tle pozostałych wyróżnią ją wręcz ekstremalny chwyt. Pozostawia naturalny, delikatnie matowy wygląd fryzury. Dzięki bazie z wody nie ma najmniejszych problemów ze zmyciem jej. Nie pozostawia białego nalotu, który tak często drażni wielu korzystających z innych pomad do włosów.

Kolejnym atutem nowego dziecka barberów ze Schörem Barbershop jest to, że nie skleja włosów. Dzięki temu fryzurę można przeczesywać przez cały dzień, nie naruszając jej – co zapewnia extra mocny chwyt. Na uwagę zasługuje też oryginalny zapach, ale do tego Holendrzy zdążyli nas już przyzwyczaić. Nowa pomada Reuzel Extreme Hold Matt Pomade pachnie ponoć zielonym jabłkiem i wanilią, jednak nie miałem jeszcze przyjemności z poznaniem jej, dlatego opieram się na opiniach z internetu.

Podobnie do pozostałych pomad, Reuzel Extreme Hold Matt Pomade także została zapakowana w metalową puszkę, tym razem koloru szarego. W ofercie znajdziemy aż trzy pojemności: 35 g, 113 g oraz dużą 340 gramową. Za 113 g opakowanie zapłacicie ok. 75 PLN.

Reuzel Extreme Hold Matt Pomade jest dostępna w moim sklepie z kosmetykami dla brodaczy uZbira.

Reuzel Extreme Hold Matt Pomade
4.7 (93.89%) 36 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *