Marka Saphiro wystartowała w lutym 2018r. Produkuje naturalne kosmetyki dla mężczyzn w oparciu o tradycyjne rzemiosło. W ofercie posiadają olejki do brody oraz balsamy.

sklep zbira

Przybywa firm produkujących brodate kosmetyki. Cieszy mnie ten fakt, gdyż wpłynie to na jakość produktów jakie nam się dostarcza. Wiadomo nie od dziś, że za konkurencją stoi jakość. Dlatego powinniśmy się cieszyć, że na rynku zagościła kolejna marka, która za cel postawiła sobie pielęgnacje naszych bród.

Produkcja kosmetyków marki Saphiro odbywa się na Mazurach. Firma stawia na ochronę środowiska i oprócz naturalnych składników, z jakich korzystają przy produkcji kosmetyków, dbają również o pakowanie ich.  Używają do tego ekologicznych materiałów.

Ceny produktów niczym nie różnią się od tych, które proponuje konkurencja. Olejki 10 ml 39,99 PLN, za większy 30 ml zapłacicie 69,99 PLN.

Właśnie czekam na paczkę od Saphiro, dlatego za jakiś czas będę w stanie podzielić się z Wami swoimi wrażeniami z testów. A póki co, są tutaj chętni na wspólny konkurs?

Saphiro - nowa, broda marka na rynku
5 (100%) 4 vote[s]

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *