Dobrych, brodatych firm nigdy za wiele. Już w czerwcu ruszy sprzedaż kosmetyków premium od Second Beard Club, nowego producenta produktów dla mężczyzn. 

sklep zbira

Prace nad Second Beard Club, nową marką, która zajmie się produkcją kosmetyków premium do brody, trwały od października 2016r. W swoich produktach postawili na innowację i jak zapewnili mnie właściciele, będą inne od tych, które znamy. Pod nazwą Second Beard Club ujrzymy kosmetyki oparte w 100% na naturalnych składnikach. Na etapie produkcji postawiono na biotechnologię i bioinżynierę. Niestety nie zdradzono co ukrywa się pod tymi pojęciami. Odrobina tajemniczości powoduje, że chyba z jeszcze większą niecierpliwością czekam na próbki, które mam wkrótce otrzymać.

Sprzedaż produktów premium od Second Beard Club ruszy już w czerwcu 2018r. Perwszymi testerami będą brodacze zrzeszeni wokół grupy Broda To Nie Moda, a więc brodatej społeczności na Facebooku, zreszonej wokół Brodatego Zbira. Prócz tego, marka zaprezentuje swoje kosmetyki na naszym zlocie w sierpniu w Gdańsku.

Witam na rynku i z niecierpliwością czekam na pierwsze testy.

Second Beard Club - nowa marka startuje już w czerwcu
4.8 (95%) 4 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *