Firma Pan Drwal dotąd kojarzona była wyłącznie z produkcją dobrych kosmetyków do pielęgnacji brody. Wprowadzając na rynek balsam do zagojonych tatuaży Steam Punk Tattoo Butter wyszła poza pewien wcześniej narzucony sobie kanon.

sklep zbira

Linia kosmetyków Steam Punk w asortymencie Pana Drwala powstaje przy ścisłej współpracy z Adamem Szulcem, znanym barberem z Poznania. Nie inaczej było w przypadku prac nad balsamem do zagojonych tatuaży. Jednak nad tym produktem pracowała także ekipa, o której nie można nie wspomnieć. Mowa o Tattoo.pl – jednym z najstarszych salonów tatuażu w Polsce. W połączeniu sił Pana Drwala, Adama Szulca i załogi z ul. Długiej w Poznaniu powstał produkt, który moim zdaniem szybko przyjmie się wśród pokolorowanych. Każdy kto posiada chociaż jeden tatuaż wie, że nawet po wygojeniu warto wspomagać go odpowiednimi środkami i pielęgnować, by na długo cieszyć nas wyrazistymi kolorami.

Balsam Steam Punk Tattoo Butter jest bardzo lekkiej konsystencji i przeznaczony jest wyłącznie do pielęgnacji już wygojonego tatuażu. Metalowa puszka tego produktu o wadze 50g kosztuje 45 PLN i można ją nabyć w sklepie producenta.

Steam Punk Tattoo Butter - balsam do tatuaży od Pan Drwal
5 (100%) 5 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *