W Gdańsku powstała interesująca miejscówka. Barber Shop “SZTORM” to połączenie sił trzech ekip, Ferajny, TatStudio i Kult Tattoo. Zapowiada się ciekawie…

sklep zbira

TatStudio, trójmiejski salon tatuażu z 20-letnią tradycją. Dagmary nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. KulTatto to m.in. wydawcy słynnego magazynu TattooFest i organizatorzy krakowskiego festiwalu tatuażu. Ferajna – załoga jednego z najbardziej popularnych barber shopów w stolicy. Z połączenia sił tych trzech ekip musi wyjść coś ciekawego. Lipy na pewno nie będzie.

Lokal znajduje się w Gdańsku, przy ul. Norwida 13. Ceny bardzo interesujące. Za strzyżenie i pielęgnację brody zapłacicie 50 PLN. W ramach usługi otrzymacie strzyżenie, trymowanie oraz wyrównanie konturów. Zabieg wykonywany jest z użyciem gorącego ręcznika, brzytwy oraz olejków pielęgnacyjnych. Na klasyczne strzyżenie męskie musicie przygotować 70 PLN.

Docelowo prócz męskiego strzyżenia i ogarniania futer, w lokalu będzie można zrobić sobie tatuaż. SZTORM to barber shop i salon tatuażu w jednym. Uważam, że warto zainteresować się nową miejscówką i odwiedzić ich przy okazji pobytu w 3M.

SZTORM Barber Shop - nowe, ciekawe miejsce na trójmiejskiej mapie
5 (99.9%) 192 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *