Już 21-23 września zapraszam Was do Warszawy, na Jameson Barber Battle podczas III Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w Ptak Warsaw Expo. Nad imprezą obejmuję Patronat Medialny!

sklep zbira

Targi Beauty Days warto odwiedzić i już dzisiaj zaklepać sobie w kalendarzu termin. 21-23 września, w Nadarzynie odbędą się największe targi kosmetyczne w Europie Centralnej.  Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C – skupiają zarówno profesjonalistów, jak i wszystkich miłośników piękna.

W dniach 21-23 września 2018 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą fryzjerstwa męskiego, wąsa, brody oraz mody. Na powierzchni 1000m2 będzie można poznać ofertę wiodących producentów profesjonalnego sprzętu, kosmetyków do włosów i brody, akcesoriów.

Podczas zbliżającej się edycji Międzynarodowych Targów Beauty Days Organizatorzy przygotowali dla Brodaczy dedykowaną strefę, gdzie będą mieli okazję spotkać się z mistrzami fryzjerstwa męskiego, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, kupić najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, wygrać cenne nagrody w konkursach czy oddać się w ręce profesjonalnych barberów. Dobrą zabawę w tej strefie zapewni Jameson Irish Whiskey. Nie mogło zabraknąć tam mnie. Na stoisku BrodategoZbira chętnie przybiję z Wami pionę. Poznacie też chłopaków z grupy BrodaToNieModa oraz uzyskacie atrakcyjne zniżki w sklepie, nad którym właśnie pracuję uZbira.pl – otwarcie już w sierpniu! Planuję także sprzedaż koszulek Zbira oraz kosmetyków do brody. Wpadajcie do nas po darmowe vlepki i pogadać, bo gwarantujemy, że u nas będzie wesoło i ciekawie. Nad całą imprezą obejmuję Patronat Medialny i w tym miejscu dziękuję organizatorom, za zaufanie.

Dla profesjonalistów dedykowana jest bitwa – International Barber Battle, Pula nagród to 50 000 ZŁ! W skład jury bitwy zasiądą: Adam Szulc, Lady Barber, Kamil Turlej, Łukasz Janik, Mateusz „Delma” Poznański, Petit Pati oraz gość specjalny Darryn Pitman. Stanie również scena dedykowana Barberom, gdzie przez 3 dni odbywać się będą szkolenia najlepszych edukatorów z całego świata oraz prezentacje nowości Barberskich. 

Zapraszam do wydarzenia na Facebooku, gdzie organizatorzy dzielą się wszystkimi informacjami i nowościami, jakie 21-23 września będą na nas czekać na Targach. Do zobaczenia Zbiry!
Aaaaa bym zapomniał, zabierajcie swoje Zbirki, u mnie na stoisku będzie reprezentacja Zbirki + Zbiry 😉

Targi Beauty Days‎ - International Barber Battle - 21-23.09.2018
5 (100%) 8 vote[s]

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *