sklep zbira

Próba zaoszczędzenia na tatuażu najczęściej kończy się tragicznie. Podobnie niewskazany jest pośpiech. Prezentuję sześcioro artystów z Polski, których tatuaże warte są wszystkich pieniędzy, nawet jakbym miał czekać za nimi lata.

Dwie pierwsze odsłony “Tatuaży nie podrobienia” spotkały się ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony. Łącznie ponad 5300 odsłon i bardzo dużo komentarzy na grupie na FB Kto się Nie dziara Ten Fujara. To najlepszy dowód dla mnie na to, że warto promować zdolnych, polskich tatuatorów. Ci ludzie są często dla Was na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Dlatego skorzystajcie z ich doświadczenia i warsztatu. Galerie prac jakie umieszczam przy okazji prezentacji każdego/każdej z nich są potwierdzeniem, że nie ma się nad czym zastanawiać. To może być jedna z najlepszych Waszych decyzji w ostatnich latach a dla niektórych może i życiu 😉

Sklep Zbira
Kup koszulki Tattoo

Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam sześcioro uzdolnionych, którzy skradną Wasze serca. Jestem tego pewien. Lecimy!

Klaudia Hołda

 

Miłośników prac Klaudii zapraszam do krakowskiego studia “9th Circle”. Właśnie tam przyjmuje na co dzień swoich klientów. Artystka sprawnie porusza się w stylu tzw. “kropkowym”, który zdobywa coraz więcej fanów. Aż wstyd przyznać się, że pierwszą styczność z warsztatem Klaudii miałem trzy miesiące temu. Dzisiaj bez wahania zaliczam ją do jednej z najbardziej oryginalnych i zdolnych tatuażystek.

Insta:
https://www.instagram.com/klaudia_holda/
FB:
https://www.facebook.com/klaudiaholda
Pracuje:
9thCircle
Plac Szczepański 8
31-011 Kraków
Tel: 12 422 30 66
E-mail: studio@9th-circle.pl

Roma Severov

 

Lubisz motywy zwierzęce, roślinne w połączeniu z geometrią? Koniecznie zapoznaj się z porfoliem prac Romy. Ten młody Ukrainiec jest etatowym artystą warszawskiego Zakładu Tatuatorskiego Syrena, do którego Was serdecznie zapraszam. W jednym z wywiadów Roma wyznał, że “tatuaże zmieniły całe moje życie“.  Podejrzewam, że jego prace odmienią także nie jednego z Was.

Insta:
http://instagram.com/severovroma
FB:
https://www.facebook.com/severovroma
Kontakt:
737-841-468
Pracuje:
Zakład Tatuatorski Syrena
Dobra 8/10 Lokal nr 1
00-388 Warszawa
Tel: 503170602 Leszek

Taka Kinga (Kinga Krupa)

 

Jak dotąd chyba najbardziej “porąbane” tatuaże jakie Wam prezentowałem. Chciałbym chociaż na chwilę znaleźć się w głowie Kingi. Tak, to mogłoby być interesujące. Każda kolejna jej praca coraz bardziej mnie miażdży. Pełna gama kolorów a do tego są tak pozytywnie zakręcone, że sam prawdopodobnie skuszę się i oddam w ręce tej artystki. Przyznajcie sami, że prezentowane wzory są genialne. Prawda?

Insta:
https://www.instagram.com/taka_kinga_tattoo/
FB:
https://www.facebook.com/takatakaKINGA
Pracuje:
Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Warszawa
Al. Stanów Zjednoczonych 32/U10
04-036 Warsaw
Tel: 507 870 750

Dzikson Wildstyle

Dzikson pracuje w Sopocie. Jednak bardzo często gościnnie odwiedza salony tatuażu poza granicami naszego kraju. Już na początku listopada (1-7) rusza do słonecznej Ibizy gdzie w salonie La Curva zaprezentuje swój warsztat. W styczniu spotkacie go w Niemczech. Rafael Makarov, bo właśnie tak nazywa się artysta, tworzy świetne, realistyczne prace, którym nigdy nie brak kolorów. Do ich wykonywania używa różnych technik, które bardzo często łączy ze sobą, ostatecznie tworząc wspaniałą sztukę.

 

Insta:
https://www.instagram.com/dzikson_tattoos/
FB:
https://www.facebook.com/dzikson.wildstyle.tattoo

Mariusz Trubisz

 

Swoją przygodę z tatuażem rozpoczynał we Wrocławiu, gdzie także dzisiaj pracuje. Przez pięcioletnie doświadczenie wypracował swój styl, który można nazwać surrealistycznym. Mariusz lubi tatuaże czytelne. “Spoglądanie na taki wzór nawet z odległości pozwala na szybkie zrozumienie” – wyznał w jednym z wywiadów.

Insta:
https://www.instagram.com/mariusztrubisz/
FB:
https://www.facebook.com/mariusztrubisz
Kontakt:
mariusz.trubisz@gmail.com
Pracuje:
Redberry tattoo studio
Sokolnicza 7/17, Pawilon 13
53-676 Wrocław
Tel: 790 574 142

Bartosz Wojda

 

Czarne, realistyczne wzory Bartka zachwycają wielu. Przeglądając jego prace napotykamy pełno czaszek. Ludzkich ale także zwierzęcych. Widać wyraźnie, że to jest właśnie jego świat i w takich pracach czuje się najlepiej. Przyjmuje w Katowicach, w salonie “Pajęczyna”. Właśnie otworzył zapisy na grudzień/styczeń i luty więc polecam się spieszyć i rezerwować terminy.

Insta:
https://www.instagram.com/bartekwojda/
FB:
https://www.facebook.com/bartosz.r.wojda
Kontakt:
bartosz.r.wojda@gmail.com
Pracuje:
Studio Pajęczyna
ul.Podchorążych 9/2
40-043 Katowice
E-mail: pajeczynastudio@gmail.com

To byłoby na tyle. Jestem bardzo ciekaw Waszych opinii, które prace najbardziej przypadły Wam do gustu. A może nosicie już dzieło w/w artystów? Jeśli tak czekam na Wasze komentarze. Podobnie jeśli uważacie, że kogoś pomijam a Waszym zdaniem powinien znaleźć się w kolejnej prezentacji. Zapraszam do dyskusji.

Tatuaże nie do podrobienia cz.3
4.8 (95%) 4 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

8 Odpowiedzi

Tatuaże nie do podrobienia cz.3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *