sklep zbira

Kolejnych czworo zwycięzców z tegorocznego Warsaw Tattoo Days. Poznacie Grześka, którego pracę nagrodzono tytułem Best Of Show i Huberta, który zgarnął 1 miejsce za najlepszy tatuaż pierwszego dnia. Poza tym Mateusz Janiak zwycięzca kategorii tatuaż Neo tradycyjny oraz Monika, której mini dziara okazała się najlepsza wśród minimalistycznych projektów. Sprawdźcie co potrafią, a gwarantuję Wam, że te nagrody nie są przypadkowe.

Grzegorz Szklarzyk

Jeden z warszawskiej ekipy dość młodego studia La Onda (ul. 11 Listopada 62, 03-455 Praga, Warszawa, tel. kontaktowy: +48 570 442 900). Cały czas poszukujący swojego stylu. W ostatnim czasie Grzesiek wykonuje coraz częściej prace w stylu Neo Tradycyjnym, którymi rozkochuje serca klientów. Bez kitu, warto śledzić poczynania tego Artysty.

 


Hubert Walkowski

Hubert bardzo dobrze czuje się zarówno w tatuażach kolorowych jak i black&grey. Na co dzień nazywany Panem Ciemności i Mroku 😉 Dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami. Znajdziecie go w stolicy, a dokładnie w salonie Jah Love Tattoo (ul. Wilcza 32, 00-544 Warszawa, tel. kontaktowy: +48 500 400 160) gdzie pracuje od kilku lat.

 

 

 

 

Mateusz Januszek

Miłośników stylu neo tradycyjnego odsyłam do portfolia prac Mateusza. Jego projekty pełne kolorów przykują nie jedno oko. Związany ze studiem mr. OneTwo TATTOO z Płocka.

Monika Michniewicz

Jedyna Kobieta w dzisiejszej prezentacji. Monika specjalizuje się w tatuażach black&grey, nie zawsze małych. Niech więc nikogo nie zmyli kategoria, w której zwyciężyła na WTD. Pochodzi z Trójmiasta, jednak obecnie związana ze studiem 28 Tattoo (ul. Marywilska 44 lok H66, 03-042 Warszawa, tel. kontaktowy: +48 570 240 930, 514 003 585) z Warszawy.

Tatuaże nie do podrobienia cz.5
5 (100%) 1 vote

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *