sklep zbira

To co lubię w tatuażach to oryginalny styl. Przedstawię Wam dzisiaj sześcioro tatuatorów, których styl jest nie do podrobienia. Ich tatuaże wyróżniają się na tle innych. A jak poznacie ich prace sami przekonacie się, że nasza polska scena tatuażu ma się naprawdę dobrze.

Jednym z moich celów jest uświadamianie Wam, że na tatuażach nie warto oszczędzać. Że tanio, szybko najczęściej oznacza źle. Że raz “zaoszczędzone” pieniądze oddajemy po latach z nawiązką. Na pokrycie starego wzoru nowym, który w końcu będziemy nosić z dumą a nie ze wstydem. Ktoś już to przerabiał?

Sześcioro artystów, których prace znajdziecie w tym artykule reprezentuje różne style. Wśród nich cztery to kobiety. Od ich twórczości zaczynam swoją prezentację.

Sklep Zbira
Kup koszulki Tattoo

Ewa Sroka


Ewa to czołowa reprezentantka watercolor. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych w swoich pracach wykorzystuje mocne kolory. Powiedziałbym, że tatuaże wychodzące spod ręki Ewy są wręcz cukierkowate i słodkie. Aktualnie pracuje w stolicy, w warszawskim studio Rock’n’Roll Tattoo.

Insta:
https://www.instagram.com/ewasrokatattoo/
FB:
https://www.facebook.com/ewasrokatattoo/

Kontakt:
ewasrokatattoo(at)gmail.com

Pracuje:
Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Warszawa
Al. Stanów Zjednoczonych 32/U10
04-036 Warsaw
Tel: 507 870 750
E-mail: warszawa(at)rocknrolltattoo.pl

 

Karolina Czaja

 

Lubisz tradycyjny styl tatuowania? Koniecznie musisz poznać Karolinę, która od ponad pięciu lat odwołuje się do tradycji tej sztuki i tworzy skomplikowane oraz rozbudowane motywy etniczne. W swojej pracy korzysta także z tradycyjnych narzędzi tj. długiego patyczka z igłą.

FB:
https://www.facebook.com/primitivetattoo.studio

Pracuje:
“Primitive Tattoo” Karolina Czaja
ul. Zimowa 12
04-823 Warszawa
Tel. 602 107 328
E-mail: primitivetattoo.pl@gmail.com

 

Martyna Popiel

 

Watercolor w tym kraju ma się wyśmienicie. Martyna mieszka w Katowicach i na co dzień pracuje w tamtejszym InkMinersTatto. W jej pracach widać zabawę kolorem i żywą paletą barw. Tematycznie zero ograniczeń.

Insta:
https://www.instagram.com/martyna_popiel/
FB:
https://www.facebook.com/martyna.popiel.5

Pracuje:
Ink Miners Tattoo
ul. Poniatowskiego 26
40-055 Katowice
Tel: 501 985 275

 

Inez Janiak

 

Blackwork na światowym poziomie! Prawdziwe szkicowane piękno. Tymi słowami chciałbym przedstawić Wam warsztat Inez. Jej prace naprawdę ciężko odróżnić od szkiców wykonanych ołówkiem… Dlatego ma tak wielu fanów i klientów, którzy do łódzkiego studia “Od Świtu Do Zmierzchu” przyjeżdżają z różnych stron, nie tylko Polski.

Insta:
https://www.instagram.com/ineepine/
FB:
https://www.facebook.com/inez.janiak

Pracuje:
Od Świtu Do Zmierzchu
ul. Piotrkowska 82
90-430 Łódź
Tel: 42 632 18 74
E-mail: info(at)odswitudozmierzchu.pl

 

Tomasz Tofi Torfinski

Realistyczne i surrealistyczne tatuaże „Tofiego” zdobywają nagrody na całym świecie. Można go spotkać na konwentach w Berlinie, Paryżu, Rzymie. Często prezentuje na nich swoje nowatorskie tatuaże 3D. – Modele trójwymiarowe dają dużo możliwości, można je dowolnie oświetlać, obracać i skalować, nadawać im charakter kamienia, szkła i czegokolwiek, co tylko podpowie wyobraźnia – przyznał w jednym z wywiadów Tomasz Torfiński.

Insta:
https://www.instagram.com/Tofi_tattoo
FB:
https://www.facebook.com/tomasztofi.torfinski

Pracuje:
INK-OGNITO TATTOO
Sobieskiego 4
44-200 Rybnik
Tel: 785 343 605

 

Timur Lysenko

Trash Polka w wydaniu Timura, który na co dzień pracuje we Wrocławiu. W jego tatuażach dostrzec można realizm , piksele , ścieg krzyżykowy , blackwork , geometrię , 3D, surrealizm a także szkice. Artysta łączy mocne kolory z użyciem czarnego tuszu. Jego profil na Instagramie śledzi blisko 92k osób!

Insta:
https://www.instagram.com/timur_lysenko
FB:
https://www.facebook.com/timur.lysenko1

Pracuje:
Red Berry
Sokolnicza 7/17, Pawilon 13
53-676 Wroclaw
Tel: 790 574 142

 

Przyznacie, że prace całej szóstki zapierają dech w piersiach? Zdaję sobie sprawę, że nie wyczerpałem tematu tym jednym wpisem. Dlatego jeśli uważasz, że brakuje jakiegoś oryginalnego tatuatora podziel się tą informacją w komentarzu. Na pewno uwzględnię jego twórczość w kolejnym wydaniu. Zapraszam do współpracy!

Tatuaże nie do podrobienia
4.4 (88.89%) 9 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

6 Odpowiedzi

Tatuaże nie do podrobienia

  1. Moim skromnym zdaniem Ewa wygrała, znam studio. Reszta państwa tez ma fach w ręku 🙂 wybrales naprawdę ludzi którzy maja swój niepowtarzalny styl i charakter. Tym tekstem trafiles! To jest to co lubię ;*

  2. Ja noszę tatuaż od Inez i bardzo często jestem pytany o to gdzie robiłem. Zresztą większość moich tatuaży robiłem w “Od świtu…” u różnych artystów i polecam to studio z czystym sumieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *