sklep zbira

Nie znajdziecie tutaj tatuaży wykonanych za osiedlowe piwo będących kolejną, marną kopią czyjegoś wzoru. Prezentuję Wam sześcioro artystów, reprezentujących bardzo oryginalne style. Ich prace są nie do podrobienia, chociaż z pewnością wielu bez skutku próbowało. Poznajcie ich warsztat.

Sklep Zbira
Kup koszulki Tattoo

Pierwsza odsłona prezentacji najbardziej oryginalnych tatuatorów w Polsce cieszyła się Waszym bardzo dużym zainteresowaniem. Blisko dwa tysiące odsłon, wiele pozytywnych słów na profilach społecznościowych. Udowadnia to, że podobne artykuły są potrzebne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kontynuuję swój spis i z przyjemnością prezentuję Wam kolejnych sześcioro uzdolnionych artystów, których tatuaże noszą z dumą setki, a pewnie nawet i tysiące pokolorowanych.

Magdalena Bujak

 

Swoją przygodę z tatuowaniem zaczynała w krakowskim studiu Rock’n’Ink. Obecnie prowadzi salon Ink Miners Tattoo Collective w Katowicach. W swoich tatuażach wykorzystuje różne techniki i najczęściej przypominają one delikatne, malarskie maźnięcia pędzlem. Magda najczęściej koloruje kobiety, gdyż to właśnie one najchętniej przyozdabiają swoje ciała kolorowymi portretami zwierząt.

Insta:
https://www.instagram.com/magdalena_bujak/
FB:
https://www.facebook.com/magdalena.alicja.bujak

Kontakt:
inkminers.tattoo@gmail.com

Pracuje:
Ink Miners Tattoo Collective
ul. Poniatowskiego 26
40-055 Katowice
E-mail: inkminers.tattoo@gmail.com

 

Karolina Deres

 

Specjalnością Karoliny (Rana Kłuta Tattoo) jest tatuaż etniczny, dotwor, blackwork w połączeniu z różnymi figurami geometrycznymi. Sercem i motorem napędowym jest tatuaż etniczny, który według mnie jest magiczny i prawdziwy – przyznaje w jednym z udzielonych wywiadów. Ukończyła ASP w Warszawie. Na co dzień znajdziemy ją w warszawskim Azazel Mokotowska.

FB:
https://www.facebook.com/Karolina-Deres-Rana-K%C5%82uta-Tattoo-255306821342549

Kontakt:
ranakluta.tattoo@gmail.com

Pracuje:
AZAZEL Mokotowska
Mokotowska 45 Lok. 15
00-551 Warsaw
Tel: 516 333 517, (22) 891 03 92
E-mail: mokotowska@azazel.pl

 

Karolina Kubikowska

 

Lubisz czarno-białe obrazy wzbogacone delikatnymi kolorami? Koniecznie odwiedź świat Emily’s Moose, absolwentki ASP w stolicy. Jej prace na długo pozostają w umyśle. Już w październiku ruszają kolejne zapisy.
Odsyłam także na stronę Karoliny (karolinakubikowska.pl) gdzie zainteresowani jej twórczością mogą zakupić wydrukowane obrazy, idealne do zawieszenia na pokojowej ścianie.

Insta:
https://www.instagram.com/kubikowska.emilysmoose/
FB:
https://www.facebook.com/EmilysMoose/

Kontakt:
karolina.kubikowska@gmail.com

 

Aleksandra Kozubska

 

Bardzo sympatyczna i utalentowana tatuatorka łódzkiego studia “Od Świtu Do Zmierzchu”. Przyznam, że uwielbiam warsztat Oli, który można zaliczyć do popularnego ostatnio stylu zwanego watercolor. Z jej rąk najczęściej powstają piękne portrety zwierząt oraz kompozycje kwiatowe.

Insta:
http://www.instagram.com/kozubskaola
FB:
https://www.facebook.com/aleksandrakozubskatattoo

Kontakt:
kozubskaola@gmail.com

Pracuje:
Od Świtu Do Zmierzchu
ul. Piotrkowska 82
90-430 Łódź
Tel: 42 632 18 74
E-mail: info@odswitudozmierzchu.pl

 

Aga YADOU

 

Agnieszkę możecie znaleźć w samym centrum Warszawy, gdzie mieści się studio Caffeine Tattoo. Wcześniej pracowała w stolicy Wielkopolski. Ciężko uwierzyć, że początkowo YADOU czuła wręcz wstręt i obrzydzenie do tatuaży. Za namową kolegi przełamała się i tak oto możemy podziwiać jej prace, wszystkie jakby malowane akwarelą.

Insta:
https://www.instagram.com/yadou_tattoo/
FB:
https://www.facebook.com/yadou-132315294999/

Pracuje:
Caffeine Tattoo
Jerozolimskie 99/57
02-001 Warsaw
Tel: 789 229 208
e-mail: caffeine.tattoo@gmail.com

 

Łukasz Bam Kaczmarek

 


Jedyny przedstawiciel płci męskiej w drugiej odsłonie mojego spisu tatuażystów nie do podrobienia. Ale za to jaki! Styl Łukasza jest niesamowity. Nieoczywiste formy, trochę na pozór niedbała kreska z ogromną ilością koloru. Jego prace są warte każdych pieniędzy. Aktualnie tatuuje w Warszawie, a dokładnie w salonie Life is good Atelier.

Insta:
https://www.instagram.com/getbambam/
FB:
https://www.facebook.com/getbambam

Pracuje:
LIFE is GOOD atelier
Ul. Bonifraterska 10c
00-213 Warszawa

Na zapisy do całej szóstki czeka się dość długo. Jednak mam nadzieję, że przekonałem Was, iż warto zaczekać i wydać nieco więcej niż za przysłowiową flaszkę. Napiszcie, kogo styl najbardziej przypadł Wam do gustu.
Jeśli uważasz, że brakuje tutaj jakiegoś oryginalnego tatuatora podziel się tą informacją w komentarzu. Na pewno uwzględnię jego twórczość w kolejnym wydaniu.

Tatuaże nie do podrobienia cz.2
5 (100%) 6 votes

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Dziary

9 Odpowiedzi

Tatuaże nie do podrobienia cz.2

  1. Ja swoje robiłem u Gerarda obecnie Żyła ink oraz w rock and rollu Warszawa u artystki Taka Kinga w obydwu przypadkach jestem zadowolony 🙂
    Mam zamiar zwiedzić jeszcze kilka salonów a takie wpisy pomagają 🙂
    Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *