THE BRO BarberShop w Poznaniu jeszcze przed otwarciem zapowiada się na ciekawą miejscówkę. Zapowiadają najwyższy standard usług męskich oraz fachowe doradztwo Stylowego Brodacza, znanego poznańskiego producenta szczotek do brody.

sklep zbira

StylowyBrodacz robi kolejny krok w rozwoju marki i już z początkiem sierpnia będziecie mogli stacjonarnie skorzystać z jego doświadczenia. Udzieli Wam porad w nowo otwierającym się salonie męskim w Poznaniu, THE BRO BarberShop. Lokal zostanie otwarty już 1 sierpnia przy ul. Studniarskiego 1/28.

Mimo, że huczne otwarcie nastąpi z początkiem sierpnia, to już 25 lipca będziecie mogli zapisać się na usługi. Booking odbywać się będzie poprzez popularną aplikację booksy, która daje Wam gwarancję wygodnego umówienia się online i nie czekania w kolejkach.

Foto FB @thebrobarbershoppl

To kolejny BarberShop w stolicy wielkopolski, który jak przewiduję szybko zyska sobie sympatię lokalnych brodaczy. Poznań brodą stoi i rośnie w siłę. Cieszę się tym bardziej, że w moich żyłach płynie poznańska krew. Stylowemu życzę wszystkiego dobrego i obiecuję odwiedzić miejsce przy najbliższym pobycie w rodzinnych stronach.

THE BRO Barbershop - nowe miejsce w Poznaniu
4.6 (91.3%) 23 vote[s]

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *