Jeden z najprężniej działających barber shopów w Trójmieście – Old School Barber Shop, ma nową miejscówkę. W miniony weekend otwarto salon w Gdyni, przy ul. Portowej 6.

sklep zbira

Old School Barber Shop powraca do pięknych wspomnień.  Mało kto może dzisiaj pamiętać, że w latach 20-tych, przy ul. Portowej w Gdyni, mieścił się kultowy zakład fryzjerski. Dzisiaj historia zatacza koło i mieszkańcy Pomorza ponownie mogą w tej lokalizacji korzystać z usług fryzjersko-barberskich.

W sobotę, 19 maja przed wejściem do nowego salonu Old School Barber Shop już od 9.30 można było spotkać wielu brodatych braci. Wszyscy czekali na otwarcie i rozpoczęcie imprezy. Ta trwała do późnych godzin wieczornych i była niezwykle huczna. Za klimat i rytmy, przy których każdy mógł potupać nóżką zadbali DJ A_D, DJ Push b2b EL FU, DJ J-Black.

Zapraszam wszystkich do odwiedzin, a jako ciekawostkę zdradzę fakt, że ekipa z Old School Barber Shop czynnie i aktywnie pomaga mi przy organizacji trójmiejskiego zlotu grupy Broda To Nie Moda, który odbędzie się w dniach 25/26 sierpnia. O szczegółach współpracy powiadomię Was już niedługo.

Trójmiejski Old School Barber Shop w nowym miejscu
5 (100%) 2 vote[s]

Komentarze

Komentarze

sklep zbira
Categories: Brodate Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *